Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :) Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że mam się zastanowić nad sobą.... Przekierowała do kosmetologa na zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające i zaleciła plan na przyszłość. Po konsultacji ...

Po konsultacji czułam się fantastycznie!!! Poczułam się po prostu piękna :)
Dziękuję z całego serca i pozdrawiam.

Do dr Mazur trafiłam z polecenia mojej koleżanki i jestem zachwycona! Wyjątkowo zaangażowana w swoją pracę osoba. Kilka razy tłumaczyła jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy, jak działa, jak się go robi itp. Szłam do niej z dużą obawą o to w ogóle się zdecyduje na jakiś zabieg, a wyszłam ze spokojem, że jestem w dobrych rękach!! Pozdrawiam ciepło Pani Doktor!

Pozdrawiam ciepło Pani Doktor!

Świetna Pani Doktor! Robiłam u niej wypełniacz na okolicę oka, efekt zdumiewająco dobry. Pani Doktor jest bardzo miła i pomocna! Sama konsultacja trwała ponad 40 minut, zanim zorbiła zabieg odpowiedziała na każde moje pytania nawet sama dopytywała czy nie chcę jeszcze czsgoś wiedzieć. Po zabiegu jestem z nią w stałym kontakcie. Korzystałam z zabiegu w klinice Body care clinic w Kce.

Świetna Pani Doktor!
Korzystałam z zabiegu w klinice Body care clinic w Kce.

Bardzo profesjonalny lekarz. Byłem na konsultacji w dosyć niestandardowej sprawie, ale Pani Monika na prawdę dobrze i rzeczowo mi dordziła. Nie korzystałem jeszcze z zabiegów, ale żona jest po kilku i też jest bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie Z.

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę! Polecam

Polecam

Pięny, naturalny efekt zabiegów. Pani Doktor namówiła mnie nawet na botox któego się tak bałam i jest super!

Pełen profesjonalizm i perfekcja. Pani doktor bardzo miła i dokładna. Z przyjenością polecam wszystkim którzy boją się takich zabiegów.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Katowice"?

Izabela Lenartowicz

Dermatolog estetyczny