lekarz Monika Mazurlekarz Monika Mazur - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna

Jestem lekarzem medycyny. Studia lekarskie na Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 1996r. Dzięki pracy w Klinice Neurologii poczułam silna potrzebę do poszukiwania możliwości i metod powstrzymywania procesu starzenia się. O ile w tej chwili medycyna nie potrafi zapobiec degeneracji tkanki mózgowej, o tyle postęp medycyny w dziedzinie kosmetologii lekarskiej, medycyny estetycznej i innych dziedzin w tym zakresie, których celem jest zatrzymywanie upływu czasu, jest ogromny.

W swojej pracy niezwykle dużą uwagę poświęcam ciągłej edukacji i doskonaleniu swoich umiejętności. Uczestnictwo w szkoleniach, kursach i kongresach na czele z praktycznymi zajęciami w czasie których trenuje się umiejętności praktyczne, to ogromna część mojej codziennej pracy. Wszystko po to, aby jak najlepiej, jak najdokładniej przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pomagać Państwu cieszyć się pięknym wyglądem.

Ukończyłam studia podyplomowe w dziedzinie kosmetologii lekarskiej. W swojej pracy kieruję się zasadą słuszności terapii łączonej. Zabiegi w zakresie medycyny estetycznej przynoszą doskonałe efekty, jednak dzięki połączeniu kilku obszarów: medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, kosmetyki, chirurgii plastycznej czy naczyniowej efekty jakie zobaczy pacjent w zależności od problemu z jakim się zmaga mogą być spektakularne!

Dzięki wspólnym zasadą dotyczącym sposobu prowadzenia pacjentów i kooperacji wielu specjalistów różnych dziedzin, w 2014 r. rozpoczęłam współpracę z Body Care Clinic Kliniką Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Kompleksowe podejście do Pacjenta oraz sposób w jaki jest prowadzony od pierwszego kontaktu aż do obszernej opieki po zabiegowej w pełni zgadza się z moją dotychczasową pracą.
Każdego dnia dzięki wspólnej pracy, wymianie doświadczeń wydobywamy z naszych pacjentów ich naturalne piękno, spędzamy cudowny czas i nawiązujemy pozytywne relacje.

Wpływając na wygląd człowieka, poprawiając mankamenty jego urody niejednokrotnie uzdrawiamy nie tylko jego ciało, ale również duszę.

Drodzy Państwo, pragnę wstrzymywać dla Was czas, abyście mogli się nim dłużej cieszyć.
Serdecznie zapraszam! mniej

Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w Katowicach :)

Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :) Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że mam się zastanowić nad sobą.... Przekierowała do kosmetologa na zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające i zaleciła plan na przyszłość. Po konsultacji ...

Po konsultacji czułam się fantastycznie!!! Poczułam się po prostu piękna :)
Dziękuję z całego serca i pozdrawiam.

Do dr Mazur trafiłam z polecenia mojej koleżanki i jestem zachwycona! Wyjątkowo zaangażowana w swoją pracę osoba. Kilka razy tłumaczyła jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy, jak działa, jak się go robi itp. Szłam do niej z dużą obawą o to w ogóle się zdecyduje na jakiś zabieg, a wyszłam ze spokojem, że jestem w dobrych rękach!! Pozdrawiam ciepło Pani Doktor!

Pozdrawiam ciepło Pani Doktor!

Świetna Pani Doktor! Robiłam u niej wypełniacz na okolicę oka, efekt zdumiewająco dobry. Pani Doktor jest bardzo miła i pomocna! Sama konsultacja trwała ponad 40 minut, zanim zorbiła zabieg odpowiedziała na każde moje pytania nawet sama dopytywała czy nie chcę jeszcze czsgoś wiedzieć. Po zabiegu jestem z nią w stałym kontakcie. Korzystałam z zabiegu w klinice Body care clinic w Kce.

Świetna Pani Doktor!
Korzystałam z zabiegu w klinice Body care clinic w Kce.

Bardzo profesjonalny lekarz. Byłem na konsultacji w dosyć niestandardowej sprawie, ale Pani Monika na prawdę dobrze i rzeczowo mi dordziła. Nie korzystałem jeszcze z zabiegów, ale żona jest po kilku i też jest bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie Z.

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę! Polecam

Polecam

Pięny, naturalny efekt zabiegów. Pani Doktor namówiła mnie nawet na botox któego się tak bałam i jest super!

Pełen profesjonalizm i perfekcja. Pani doktor bardzo miła i dokładna. Z przyjenością polecam wszystkim którzy boją się takich zabiegów.