Monika Meissner

Ortodonta

1,5
1,4

Nie polecam chodziłam półtora roku, nowa ortodontka musi zaczynać wszystko od początku. Leczenie przebiegało bez planu leczenia. Zmarnowany czas i pieniądze.

Masakra. Żadnego planu leczenia. Szkoda czasu i pieniędzy. Lepiej isc do kogoś kto się zna. Nie polecam nawet wrogowi.

Odradzam, omijać szerokim łukiem. Zmarnowany czas, pieniądze i zęby ledwo trzymające się.. Stan moich zębów jest gorszy niż z przed leczenia. Na dzień dzisiejszy wątpliwym jest że moje zęby przetrwają kolejne leczenie tym razem profesjonalne. .... Meissner Wykończyła moje zęby.... Uciekajcie z tamtąd zgłaszajcie się do prawnikow.

Stanowczo odradzam. Leczyłam sie u tej Pani rok i straciłam tylko czas i mnóstwo pieniedzy. Nie jest specjalistą w ortodoncji i leczenie u niej bylo tylko pozorne. Odradzam! Prosze zwracajcie uwagę na to, zeby lekarz miał specjalizacje ortodontyczna!

TAK! Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat M.Meissner. Mam ten sam problem przez 1,5 roku ! To zwykła oszustka, ponieważ pisze, podaje się za ortodontę a nią nie jest. Specjaliści ortodonci biją na alarm aby to podziemie ortodontyczne omijać!

TAK! Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na temat M.Meissner.

Absolutne, absolutnie nie polecam. Mam krzywe, pozdzierane wiertłem szkliwo i nieprawidłowo ustawione zęby. Droga, bardzo droga w dodatku bez specjalizacji ortodonty. Kompletnie nie radzi sobie z tym zawodem, który wybrała. Wizyty u tej pani to dosłownie droga przez piekło...

Mnie rozwierciła zdrowy ząb za który zapłaciłem 180 zł. Pani M.Meissner umówiła mnie na następną wizytę gdyż również zauważyła próchnicę w innym zębie. Z powodu wyjazdu nie mogłem się u niej zjawić. Przez przypadek od znajomego dowiedziałem się że od lat korzysta z usług dobrego Poznańskiego stomatologa. Poszedłem już ze zdj. rentgenowskim zrobionym u M.M. i dowiedziałem się ze w zębie wskazanym przez M.M. próchnicy nie mam! oraz ząb rozwiercony przez p. Meissner był zdrowy!

Zniszczone zęby, zmarnowane 2 lata i 3 miesiące mam przez tę kobietę. Teraz czeka mnie naprawa wyrządzonych szkód przez nią i wydanie 14-15 tys. od nowa ale teraz u specjalisty ortodonty. Bo w/w kobieta to kiepska podróba.

Genialna! Po prostu genialna! Jako odwieczna idealistka i perfekcjonistka, byłam już po pierwszej wizycie bardzo mile zaskoczona niesamowicie przyjazną i ciepłą atmosferą panującą w gabinecie, do tego wyposażenie z jakim wcześniej w Polsce się nie spotkałam. Ząbki zrobione szybko, wprawnie i dokładnie - czego chcieć więcej?! Pani Monika to niesamowicie wykształcona profesjonalistka! Mimo mojego surowego i rygorystycznego podejścia do oceny lekarzy, Pani Monika zasługuje na 6!

Witam, no to mi też narobiła niezłego bałaganu w buzi...Po prostu tragedia...za wizyty bierze 150 zł w dodatku NIE JEST ortodontą! A podaje się z a niego...