lek. dent. Monika Mikołajczak

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)

Pani dr. Mikołajczak-Kubiak można pozazdrościć organizacji pracy. Miałem dużo problemów w związku z tym często byłem w gabinecie. Patrząc jak pracuje można wiele się nauczyć. Nie ma tam zbędnego ruchu, wszystko zorganizowane i przewidziane. I na pewno bez pośpiechu. Nie wyobrażam sobie innego dentysty. Pani dr. ma w sobie tyle ciepła i pozytywnej energii. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Bardzo dobry lekarz, swoim podejściem do pacjenta sprawia, że napięcie nerwowe wygasa, wspaniałe opanowanie spraw zawodowych, lekarka młoda, ale świetnie zgaduje się z osobami w wieku emerytalnym, należy Jej życzyć, aby obecna fachowość zaowocowała w przyszłości wysokim stopniem naukowym.

Bardzo polecam, lekarz o takiej pasji i fachowości jest na wagę złota. Spokój, opanowanie, profesjonalizm, a jednocześnie pełne zainteresowanie pacjentem, dokładność z którą nie zetknelam się u stomatologów, z którymi miałam wcześniej kontakt. Z czystym sumieniem daję maksymalną ocenę.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Profesjonalistka w każdym calu, takich fachowców jest w naszych okolicach naprawdę niewielu.

Fajne podejście do pacjenta rzetelne i profesjonalne. Niejednokrotnie Pani doktor wyciągnęła mnie z trudnej sytuacji.

Fajne podejście do pacjenta rzetelne i profesjonalne.
Niejednokrotnie Pani doktor wyciągnęła mnie z trudnej sytuacji.