lekarz Monika Muchowska

Onkolog

Zgadzam się z pierwszą opinią, zupełny brak kompetencji, komunikacji i edukacji. Nawet jak są sytuacje bez wyjścia można być uprzejmym aby pomóc w walce z tak ciężką chorobą, niestety ten lekarz potrafi sponiewierać pacjenta i rodzinę. Są choroby których nie da się wyleczyć i są lekarze którzy nie mają narzędzi aby nas wyleczyć. Pani doktor nalezy do grupy która nie umiała lub nie chciała leczyć,aswoim zachowaniem przyspieszyła bieg choroby i zakłóciła spokój rodziny...ostatnie dni które mogliśmy spędzić godnie i w domu. Nie pozwoliła na to.

Pani Doktor, pani zupełnie nie nadaje się do pracy z pacjentami onkologii, nie potrafi Pani leczyć, nie umie rozmawiać, nawet nie zdaje sobie sprawy jaka krzywdę wyrządza ludziom i zdrowym i chorym. Już dwa lata prawie minęły a ja nie mogę się pogodzić, że nie zabraliśmy Taty z Pani rąk. w ogóle z tego słupskiego szpitala. Kiedy jeszcze była nadzieja. Niech Pani zajmie się leczeniem prostych przeziębień, może wyrządzi to mniej przykrości

Pani Monika Muchowska jest onkologiem ze Słupska. Jeszcze nie spotkałam się z tak niekompetentnym lekarzem. Powiedziałam im że mogli dać mniejsze lampy, a nie przypalić jelita. Mogli powiedzieć co mnie czeka, a teraz muszę się męczyć, bo nikt nie chce pomóc. Lekarka powiedziała że coś za cos, albo mam najeść się grzybów albo muchomora żaden lekarz mi tak nie powiedział. Zachowanie tego lekarza jest naganne.