dr n. med. Monika Nagadowska

Chirurg onkolog

Ta kobieta to cud. :) Świetny lekarz i człowiek. Polecam każdemu, zawsze mila, usmiechnieta - roztacza dobra aure. ;)

Moja mama jest pacjentka p. Nagadowskiej i prywatnie, i na FZ. Byla raczej nieuprzejma, humorzasta, nie ma czasu (ale jesli tyle ludzi tam sie leczy to skad miec ten czas?), ale pokierowala choroba bardzo dobrze, jestesmy juz w trakcie chemii ale wszystko wskazuje na to ze bedzie ok :)

Moja mama jest pacjentka p. Nagadowskiej i prywatnie, i na FZ.

w wieku 28lat zachorowałam na nowotwór piersi mineły 4 lata i jest super Pani Monika oddaje całe swoje serce i wiedze pacjentowi dzieki niej wygrałam.:))))

w wieku 28lat zachorowałam na nowotwór piersi mineły 4 lata i jest super Pani
Monika oddaje całe swoje serce i wiedze pacjentowi dzieki niej wygrałam.:))))

Pani Doktor była b. niemiła, nie obchodziło jej, że przekładali mi wizytę parę razy, a wręcz jeszcze naskoczyła na mnie za to:( Zero kontaktu, raczej niemiła i chłodna. Ponoć dobry specjalista - nie wypowiem się w tej dziedzinie...ale samo podejście i sposób bycia zdecydowanie mnie zniechęciły:(

10 lat temu trafiłam do pani doktor. Stosując właściwe metody leczenia uratowała mi życie. Dzięki jej optymizmowi i wskazówkom żyję w komforcie (jestem po rekonstrukcji), urodziłam dziecko i nie przeszłam takiej strasznej traumy jak wiele innych kobiet chorujących na raka piersi. Trafiłam do pani doktor przypadkowo.Uważam że jest wspaniałym lekarzem i kobietą. Nauczycielka z prowincji.

Nauczycielka z prowincji.

Jest dobrym specjalistą. Polecam wszystkim chorym.

Jest dobrym specjalistą. Polecam wszystkim chorym.

Pełen profesjonalizm..wielkie serce..przynajmniej dla mojej mamy.Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego wspaniałego człowieka.Oby więcej tego typu lekarzy!

KOBIETA ANIOŁA ZESŁANY Z NIEBA RATUJĄCY LUDZI GORACO POLECAM!!! POTWIERDZENIEM JEST MOJE ZYCIE

Pani doktor to ktoś ,kto pomaga mi już 7 lat ,bardzo jestem jej wdzięczna.Maria

Pani doktor to ktoś ,kto pomaga mi już 7 lat ,bardzo jestem jej wdzięczna.Maria