Monika Ochyra

Logopeda

Wizyta prywatna , terapia LOGOPEDYCZNA JEST BARDZO WAŻNA. JAK MOWI DZIECKO TAK SOBIE RADZI W ZYCIU,

Chciałabym żeby dziecko mówiło poprawnie. Jest duzy problem, trzeba duzo pracy. Mowa jest taka wazna.

znam o wiele lepszych logopedów od P. Ochyra , potrafi pieknie tylko czarowąc

znam o wiele lepszych logopedów od P. Ochyra , potrafi pieknie tylko czarowąc

Doskonała decyzja. Niekonwencjonalne sposoby zainteresowania dziecka. Fantastyczny gabinet, gdzie dziecko czuje się jak w domu. Kompetencje i kwalifikacje na wysokim poziomie. Gorąco polecam

Konkretna osoba z wiedzą i doświadczeniem. Polecam, bo lepszej w tej cześci Polski nie znajdziecie. Odwiedziłam kilku ze swoim dzieckiem więc mam prawo do takich wniosków. Człowiek zawsze ma nadzieje,a większość to tylko teoria. Tutaj było inaczej.

Na uznanie zasługuje wiedza i umiejętność rozmowy z rodzicami. Chodzimy do pani Moniki od niedawna, a nasze dziecko mówi coraz więcej.Atrakcyjna forma pracy z synem i uśmiech są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy za wsparcie i pomoc. Katarzyna i Wiesław J. PS. nowy gabinet pięknie urządzony

moje zdanie jest subiektywne gdyż jestem laikiem. Ocena jak wyżej.

moje zdanie jest subiektywne gdyż jestem laikiem. Ocena jak wyżej.

Logopeda z pasją i wrażliwością niezbędną w tym zawodzie. P. Monika pracuje z naszym synem od trzech miesięcy a rezultaty są znakomite. cieszymy się na otwarcie nowego gabinetu. W.M.

Konkretna kobieta, znakomity specjalista. Bardzo dobra wspólpraca z nami -rodzicami dziecka z opóźnionym rozwojem mowy. Pani Moniko - oby tak dalej. Pozdrawiamy J. K. Wnukowie.

Pani Moniko - oby tak dalej. Pozdrawiamy J. K. Wnukowie.

Brakowało logopedów w Brzegu. ale w ostatnich latach na szczęscie sie pojawili.

Brakowało logopedów w Brzegu. ale w ostatnich latach na szczęscie sie pojawili.