Monika Ochyra

Logopeda

3,9
3,7

Ta pani nie pracuje już na ODDZ. REHABILITACJI NA NYSAŃSKIEJ,DLATEGO JEST BŁĄD NA STRONIE, Z TEGO CO WIEM BYŁA TAM KRÓTKO, BYŁ TO JAKIŚ EPIZOD.

Logopeda z pasją i wrażliwością niezbędną w tym zawodzie. P. Monika pracuje z naszym synem od trzech miesięcy a rezultaty są znakomite. cieszymy się na otwarcie nowego gabinetu. W.M.

opinia jak wyżej punktacja logopeda jest bardzo potrzebny w czasach dozisiejszych jeszcze bardziej, mozna wybierac ale dobrze.

Konkretna kobieta, znakomity specjalista. Bardzo dobra wspólpraca z nami -rodzicami dziecka z opóźnionym rozwojem mowy. Pani Moniko - oby tak dalej. Pozdrawiamy J. K. Wnukowie.

Pani Moniko - oby tak dalej. Pozdrawiamy J. K. Wnukowie.

Doskonała decyzja. Niekonwencjonalne sposoby zainteresowania dziecka. Fantastyczny gabinet, gdzie dziecko czuje się jak w domu. Kompetencje i kwalifikacje na wysokim poziomie. Gorąco polecam

Cierpliwa i kompetentna osoba. Pracowała z moją mamą po udarze.Wiele zawdzięczam p. Monice, oby takich scecjalistów było więcej.

Najważniejsze że rozumie dzieci i rodziców, ma wspaniałe podejście do dzieci, kreatywne metody leczenia, oby nigdy nie zmieniła sie.

jest miła,dobrze przygotowana,a najważniejsze że są rezultaty jej pomocy

jest miła,dobrze przygotowana,a najważniejsze że są rezultaty jej pomocy

bardzo jej brakuje w szpitalu,nikt jej nie zastąpi

bardzo jej brakuje w szpitalu,nikt jej nie zastąpi

Jedyny logopeda w Brzegu pracujący z dziećmi autystycznymi. Znaleźliśmy wreszcie dla naszego syna kompetentną i oddaną swojej pracy osobę. Efekty pracy są widoczne i cieszą nasz wszystkich.