Monika Ochyra

Logopeda

Bardzo miła, kompetentna osoba. Czas oczekiwania na wizytę bardzo szybki. Już na samym początku wizyty wzbudza zaufanie, fachowość i unikalne podejście do dzieci. Nasza córka jest dośc upartym dzieckiem ale Pani Monika w kilka chwil nawiązała z nią kontakt. Bardzo polecma rodzicom, których pociechy mają problemy z rozwojem mowy..

Pani Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Doskonale podeszła do zlożonego problemu pacjentki. Jestesmy bardzo zadowoleni z całokształtu współpracy. Zawsze doskonale przygotowana i w pełni kompetentna. Oby wiecej tak profesjonalnych osób zajmowało się naszym zdrowiem.

bardzo jej brakuje w szpitalu,nikt jej nie zastąpi

bardzo jej brakuje w szpitalu,nikt jej nie zastąpi

Jest to osoba kompetentna i oddana swojej pracy.Jest jedynym neurologopedą w naszym mieście i powiecie. Zawsze służy pomocą. Doskonale łączy zdobytą teoretyczną wiedzę z praktycznym wykorzystaniem swych umiejętności. Ma bardzo dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

Cierpliwa i kompetentna osoba. Pracowała z moją mamą po udarze.Wiele zawdzięczam p. Monice, oby takich scecjalistów było więcej.

jest miła,dobrze przygotowana,a najważniejsze że są rezultaty jej pomocy

jest miła,dobrze przygotowana,a najważniejsze że są rezultaty jej pomocy

Najważniejsze że rozumie dzieci i rodziców, ma wspaniałe podejście do dzieci, kreatywne metody leczenia, oby nigdy nie zmieniła sie.

Wraz z moim dzieckiem odwiedziłam już kilku specjalistów, ale dopiero w Brzegu trafiłam na osobę kompetentną, znającą się na rzeczy i to co najważniejsze dla mojej pociechy, to widoczne rezultaty. Polecam i dziękuję za wszystko Pani Moniko.

Jedyny logopeda w Brzegu pracujący z dziećmi autystycznymi. Znaleźliśmy wreszcie dla naszego syna kompetentną i oddaną swojej pracy osobę. Efekty pracy są widoczne i cieszą nasz wszystkich.

Polecam. Krótki terminoczekiwania na wizytę

Polecam. Krótki terminoczekiwania na wizytę