lekarz Monika Pachura

Najlepszy lekarzy w Częstochowie. Lekarz godny polecenia. Poświęca zawsze dużo czasu każdemu pacjentowi.

Jedna z najlepszych lekarzy w Częstochowie. Miła, uprzejma, pomocna, ma bardzo dużą wiedzę. Godna zaufania.

Ja nie zgodzę się z poprzednią opinią. Pani doktor wskazała dla syna badania u specjalistów, które trzeba wykonać. Daje antybiotyk - i bardzo dobrze, przedtem dziecko miało katar cały miesiąc i było leczony wielką ilością syropów, które nie działały, teraz jest doleczony i zaczynamy uodpornienie. Pan Doktor zawsze znajdzie czas i miejsce, żeby dzieci zbadać, choćby Jej nie było w gabinecie. Cierpliwie udziela też rad telefonicznie. Jeśli nie może rozmawiać zawsze oddzwania lub pisze sms. Wszystkie "rodzinne" dzieci leczą się u Pani Doktor i ja również szczerze Panią Doktor polecam:)

PANI DOKTOR TO TOTALNA POMYLKA!!!!!!!! WSZYSTKIE DZIECI LECZY W KOLKO TYMI SAMYMI SPOSOBAMI!!!!NIE DOSZUKUJE SIE PRZYCZYNY CHOROBY-TYLKO STAWIA DIAGNOZE -"A MOZE SIE UDA" DOPROWADZILA MI DZIECKO DO TEGO ZE BYLO WYNISZCZONE ANTYBIOTYKAMI, STERYDAMI!!!!ZERO ODPORNOSCI I FLORY JELITOWEJ!!!! ZALUJE ZE TYLE PIENIEDZY I CZASU TAM STRACILAM.A NAJBARDZIEJ SZKODA MI DZIECKA.

MOCNO PRZEREKLAMOWANA PANI DOKTOR!!!CHYBA MA JUZ ZA DUZO PIENIEDZY I ZBYTNIO PACJENTAMI MALYMI SIE NIE PRZEJMUJE-A SZKODA BO NAPRAWDE MOZNA JEJ BYLO ZAUFAC!!MILA, UPRZEJMA.DZIECKO LECZYLA OBLEDNIE TAK SAMO-BEZ REZULTATU!!!!NIE SZUKALA PRZYCZYNY CHOROBY TYLKO STOSOWALA TE SAME BEZSENSOWNE NA OSLEP LEKI-...A MOZE SIE UDA!!!NA SZCZESCIE SA JESZCZE INNI LEKARZE KTORYM KASA JESZCZE NIE PRZYCMILA RACJONALNEGO MYSLENIA.

Bardzo kompetentna lekarka,godna zaufania

Bardzo kompetentna lekarka,godna zaufania

Zaufałam w 100% Nie zawiodłam sie:)Czasem z dodzwonieniem jest problem ale wystarczy wysłac sms a oddzwoni:)

Pani dr Pachura jest wspaniałym człowiekiem i doskonała w swoim zawodzie!! Nie ma drugiego takiego lekarza w Cz-wie. Jest kompetentna w 100%. Wystarczy opisać jej w dwóch zdaniach objawy u dziecka ona wie co mu dolega i jakie badania wykonać. Moje 5 letnie dziecko w ciagu trzech miesięcy przytyło 3 kg, Pani dr odrazu kazała skontrolować poziom TSH we krwi bo przy tarczycy tak sie tyje. Co się okazało dziecko ma podwyższony wynik TSH! I to nie jest pierwszy przypadek ktory pani dr wykryła, gdzie inni lekarze powiedzieli że wymyślam dziecku choroby!! POLECAM panią doktor.

Rewelacyjna lekarka.Zawsze miła i uśmiechnięta.Nigdy nie odmawia pomocy.Polecam

Rewelacyjna lekarka.Zawsze miła i uśmiechnięta.Nigdy nie odmawia pomocy.Polecam

NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA-PEDIATRY W CZESTOCHOWIE,A Z RACJI SCHORZEN MOJEJ CORCI POZNALAM ICH SPORO.KOMPETENTNA,WSPANIALY CZLOWIEK-LEKARZ,A TO CECHA BARDZO RZADKA WSROD MEDYKOW!.