lekarz Monika Pachura

Pediatra

Ja nie zgodzę się z poprzednią opinią. Pani doktor wskazała dla syna badania u specjalistów, które trzeba wykonać. Daje antybiotyk - i bardzo dobrze, przedtem dziecko miało katar cały miesiąc i było leczony wielką ilością syropów, które nie działały, teraz jest doleczony i zaczynamy uodpornienie. Pan Doktor zawsze znajdzie czas i miejsce, żeby dzieci zbadać, choćby Jej nie było w gabinecie. Cierpliwie udziela też rad telefonicznie. Jeśli nie może rozmawiać zawsze oddzwania lub pisze sms. Wszystkie "rodzinne" dzieci leczą się u Pani Doktor i ja również szczerze Panią Doktor polecam:)

Najlepszy lekarzy w Częstochowie. Lekarz godny polecenia. Poświęca zawsze dużo czasu każdemu pacjentowi.

Jedna z najlepszych lekarzy w Częstochowie. Miła, uprzejma, pomocna, ma bardzo dużą wiedzę. Godna zaufania.

Pani dr Pachura jest wspaniałym człowiekiem i doskonała w swoim zawodzie!! Nie ma drugiego takiego lekarza w Cz-wie. Jest kompetentna w 100%. Wystarczy opisać jej w dwóch zdaniach objawy u dziecka ona wie co mu dolega i jakie badania wykonać. Moje 5 letnie dziecko w ciagu trzech miesięcy przytyło 3 kg, Pani dr odrazu kazała skontrolować poziom TSH we krwi bo przy tarczycy tak sie tyje. Co się okazało dziecko ma podwyższony wynik TSH! I to nie jest pierwszy przypadek ktory pani dr wykryła, gdzie inni lekarze powiedzieli że wymyślam dziecku choroby!! POLECAM panią doktor.

Zaufałam w 100% Nie zawiodłam sie:)Czasem z dodzwonieniem jest problem ale wystarczy wysłac sms a oddzwoni:)

Bardzo kompetentna lekarka,godna zaufania

Bardzo kompetentna lekarka,godna zaufania

Fantastyczny lekarz. Mój synek ma dopiero dwa miesiące ale mamy z nim niestety troszkę problemów.Pani doktor wszystko zawsze bardzo dokładnie tłumaczy, nie przepisuje leków bezmyślnie tylko stara się leczyć jak najmniejszą ingerencją farmakologiczną. Polecam wszystkim Oby wszyscy lekarze tacy byli.

MOCNO PRZEREKLAMOWANA PANI DOKTOR!!!CHYBA MA JUZ ZA DUZO PIENIEDZY I ZBYTNIO PACJENTAMI MALYMI SIE NIE PRZEJMUJE-A SZKODA BO NAPRAWDE MOZNA JEJ BYLO ZAUFAC!!MILA, UPRZEJMA.DZIECKO LECZYLA OBLEDNIE TAK SAMO-BEZ REZULTATU!!!!NIE SZUKALA PRZYCZYNY CHOROBY TYLKO STOSOWALA TE SAME BEZSENSOWNE NA OSLEP LEKI-...A MOZE SIE UDA!!!NA SZCZESCIE SA JESZCZE INNI LEKARZE KTORYM KASA JESZCZE NIE PRZYCMILA RACJONALNEGO MYSLENIA.

Ukochana Pani doktor mojego synka. Ma podejście do dzieci, jest bardzo miła. Zna się na tym co robi.Zawsze trafia w leki które szybko działają. Jest przeciwnikiem antybiotyków.Kilka razy z konieczności trafiliśmy do innych lekarzy ale albo leki nie pomagały albo była zła diagnoza. Doktor Pachura jest świetnym pediatrą. Polecam

Pani dr Pachura jest doskonałym i kompetentnym lekarzem. Jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Umie doradzić oraz dokładnie wytłumaczyć chorobę. W 100% polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

ul. Stanisławy 8
Częstochowa