lekarz Monika Pachura

Świetny lekarz, kompetentny, trafne diagnozy, córka uwielbia Panią doktor, fajny gabinet, Szkoda tylko że nie wszyscy pediatrzy są tacy profesjonalni.

Szkoda tylko że nie wszyscy pediatrzy są tacy profesjonalni.

Fantastyczny lekarz. Mój synek ma dopiero dwa miesiące ale mamy z nim niestety troszkę problemów.Pani doktor wszystko zawsze bardzo dokładnie tłumaczy, nie przepisuje leków bezmyślnie tylko stara się leczyć jak najmniejszą ingerencją farmakologiczną. Polecam wszystkim Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Pani dr Pachura jest doskonałym i kompetentnym lekarzem. Jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Umie doradzić oraz dokładnie wytłumaczyć chorobę. W 100% polecam tego lekarza.

Wspaniały doktor,godny polecenia, świetny kontakt z małym pacjentem,lekarka jest cierpliwa, uprzejma,kompetentna. Nigdy nie odmawia pomocy.

Wyjątkowo ciepła i cierpliwa osoba:)Kompetentna i zawsze wie co doradzic:)Polecam w 100%.

Ulubiona Pani Doktor mojego 5-letniego syna. Jest lekarzem z powołania. Mamy do Pani doktor 100% zaufanie. Najważniejszy jest mały pacjent!!! Nigdy nie odmówiła pomocy. Zawsze trafione diagnozy, a antybiotyk to już ostateczność. Polecam gorąco- NAJLEPSZY LEKARZ W CZĘSTOCHOWIE!!!

Ukochana Pani doktor mojego synka. Ma podejście do dzieci, jest bardzo miła. Zna się na tym co robi.Zawsze trafia w leki które szybko działają. Jest przeciwnikiem antybiotyków.Kilka razy z konieczności trafiliśmy do innych lekarzy ale albo leki nie pomagały albo była zła diagnoza. Doktor Pachura jest świetnym pediatrą. Polecam

Pani doktor godna polecenia, świetne podejście do dzieci, super gabinet, trafne diagnozy (antybiotyk w ostasteczności)

Niezwykle kompetentna osoba. 100% zaufania!!!!!!

Niezwykle kompetentna osoba. 100% zaufania!!!!!!

Lecze swoje coreczki u Pani doktor juz ponad 5 lat. Moim zdaniem najlepszy pediatra w Czwie :))