lekarz Monika Pachura

Leczymy sie u Pani Doktor od ponad trzech lat,odkad syn skonczyl 6 tyg.Wiele nam juz pomogla,zawsze syn jest dokladnie zbadany i nawet inny lekarz powiedzial nam,ze mamy swietnego pediatre.Po innych zawsze Pani Doktor cos ,,poprawia,,.Polecam.

To wspaniały lekarz,nigdy nas nie zawiodła,zawsze stawia trafioną diagnozę,ma wspaniałe podejście do dzieci i do rodziców również. W wielu sytuacjach pomogła nam nawet przez telefon.Nigdy nie odmówiła nam pomocy!Polecam gorąco,bo nie znajdziecie takiej drugiej pani doktor!

PANI DOKTOR PACHURA JEST BARDZO UPRZEJMA I MILA UMIE PODJSC DO PACJENTA MALEGO JEST WYROZUMIALA,POLECAM KAZDEMU TAKIEGO LEKARZA BO W TYCH CZASACHJEST NAPRAWDE MALO TAKICH LUDZI JAKA JEST PANI DOKTOR

Przyjemna, kompetentna osoba z bardzo dobrym podejściem do maluchów i zatroskanych rodziców. Polecam tego lekarza - niewielu jest takich w Częstochowie ... niestety.

WSPANIALY SPECJALISTA I WSPANIALY CZLOWIEK.CORECZKA NIEJEDNOKROTNIE PRZEBYWALA W SZPITALU NA BARBARY I NIESTETY NIE OD RAZU TRAFILA POD OPIEKE PANI DOKTOR.PO OSTATNIM POBYCIE W SZPITALU MIALYSMY TO SZCZESCIE ,ZE BYLA LEKARZEM PROWADZACYM.POLECAM WSZYSTKIM MALYM PACJETOM.U KILKU LEKARZY PROWADZILAM CORECZKE I ZA KARZDYM RAZEM ZAWODZILAM SIE NIEKOMPETENCJA I LEKCEWAZENIEM.W PRZYPADKU PANI DR PACHURY MAM 100% ZAUFANIE.DZIEKUJE PANI DOKROR W IMIENIU SONI.W OBECNEJ CHWILI CORECZKA SPORADYCZNIE CHORUJE.

Dziękujemy Pani doktor.Zawsze można na Panią liczyć.Wdzięczni rodzice i Lisek.

Dziękujemy Pani doktor.Zawsze można na Panią liczyć.Wdzięczni rodzice i Lisek.

Bardzo kompetenta, cierpliwa, umiejąca dotrzeć do malego pacjenta Pani doktor. Świetnie wyposażony gabinet, również z kącikiem zabaw dla dziecka. Polecam.

polecam, lekarka jest cierpliwa, uprzejma,kompetentna.

polecam, lekarka jest cierpliwa, uprzejma,kompetentna.

Zdecydowanie tak! Jeszcze raz tak

Zdecydowanie tak! Jeszcze raz tak