Pani psycholog świetnie pracuje z całą rodziną, pozwala na zrozumienie własnego dziecka, własnych błędów, ale nie czujesz się oceniany, tylko zrozumiany. Pani Monika jest bezpośrednią osobą, z dużym taktem, na pewno powie wprost, co zauważa. Jestem wdzięczna za pomoc dziecku i nam, rodzicom. Serdecznie pozdrawiam panią doktor!

Pani doktor umie rozmawiać z nastolatkami i im skutecznie pomagać, wszystko dokładnie tłumaczy, pozwala pracować nad sobą, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Uratowała mnie przed wejściem na złą drogę.

W zasadniczych problemach dzieci p. Monika jest pomocna, ma dobry kontakt z dziećmi, ale w poważniejszych problemach już niie otrzymaliśmy pomocy jakiej oczekiwaliśmy. Znaleźliśmy mniej znaną psycholog, tańszą z lepszym warsztatem.

Pani Doktor bardzo nam pomogła, zawsze wysłucha, jest bardzo serdeczne i nie stwarza do siebie żadnego dystansu. Daje nam rodzicom duże wsparcie, mogę na nią liczyć, a co najważniejsze jej rady dają wymierny efekt w wychowaniu dzieci. Polecam.

Uważam, że pani psycholog jest kompetentna, przyjazna w stosunku do dzieci, umie słuchać. Prosiłem o pomoc w czasie kryzysu domowego, szczegółowo o wszystko pytała, przychodzi do niej dużo dzieci. Polecam jako osobę godną zaufania.

Pani Monika Perkowska ma fajny kontakt z dzieciakami (moje są w wieku szkolnym), podchodzi do nich na luzie, one się w ogóle nie stresują przed spotakniem. Zdecydowałam się na pomoc bo już sami nie dawaliśmy sobie rady, każdy potrzebuje wsparcia jak ma problemy. Poszła ze mną do szkoły,żeby pomóc dzieciom i dać wskazówki.Jestem jej wdzięczna i cieszę się,że dobrze trafiłam.

Super specjalistka, bardzo gorąco polecam !!

Super specjalistka, bardzo gorąco polecam !!

Osoba wzbudzająca zaufanie, jednocześnie konkretna. Pomogła mojemu synowi w problemach szkolnych, rozumie dzieciece problemy

Jestem ogromnie wdzięczny p. Monice, że pomogła mojej nastoletniej córce inaczej spojrzeć na życie. Nie spotkałem się z drugą tak profesjonalną osobą, która spojrzałaby na problem mojej córki w tak obiektywny sposób. Pomoc, którą otrzymało moje dziecko jest bezcenna.

Uważam, że jest to bardzo kompetentny specjalista. Bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny kłopotów wychowawczych, poświęca dużo czasu na rozwiązanie problemu. Bardzo uprzejma osoba.