Pani psycholog świetnie pracuje z całą rodziną, pozwala na zrozumienie własnego dziecka, własnych błędów, ale nie czujesz się oceniany, tylko zrozumiany. Pani Monika jest bezpośrednią osobą, z dużym taktem, na pewno powie wprost, co zauważa. Jestem wdzięczna za pomoc dziecku i nam, rodzicom. Serdecznie pozdrawiam panią doktor!

Pani doktor umie rozmawiać z nastolatkami i im skutecznie pomagać, wszystko dokładnie tłumaczy, pozwala pracować nad sobą, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Uratowała mnie przed wejściem na złą drogę.

Pani Monika Perkowska ma fajny kontakt z dzieciakami (moje są w wieku szkolnym), podchodzi do nich na luzie, one się w ogóle nie stresują przed spotakniem. Zdecydowałam się na pomoc bo już sami nie dawaliśmy sobie rady, każdy potrzebuje wsparcia jak ma problemy. Poszła ze mną do szkoły,żeby pomóc dzieciom i dać wskazówki.Jestem jej wdzięczna i cieszę się,że dobrze trafiłam.

Pani Doktor bardzo nam pomogła, zawsze wysłucha, jest bardzo serdeczne i nie stwarza do siebie żadnego dystansu. Daje nam rodzicom duże wsparcie, mogę na nią liczyć, a co najważniejsze jej rady dają wymierny efekt w wychowaniu dzieci. Polecam.

Uważam, że pani psycholog jest kompetentna, przyjazna w stosunku do dzieci, umie słuchać. Prosiłem o pomoc w czasie kryzysu domowego, szczegółowo o wszystko pytała, przychodzi do niej dużo dzieci. Polecam jako osobę godną zaufania.

W zasadniczych problemach dzieci p. Monika jest pomocna, ma dobry kontakt z dziećmi, ale w poważniejszych problemach już niie otrzymaliśmy pomocy jakiej oczekiwaliśmy. Znaleźliśmy mniej znaną psycholog, tańszą z lepszym warsztatem.

Bardzoi dobry psycholog. Poświęca dużo czasu na zrozumienie problemu, a co najważniejsze ROZWIĄZUJE go. Pani psycholog ma ogromną wiedzę praktyczną i nie zanudza teoretycznymi wywodami (już się takich nasłuchaliśmy u innego psychologa). Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego psychologa dziecięcego, to z pewnością ta osoba pomoże.

Osoba wzbudzająca zaufanie, jednocześnie konkretna. Pomogła mojemu synowi w problemach szkolnych, rozumie dzieciece problemy

Bardzo dobry psycholog dziecięcy. Jest niezwykle ciepłą, otwartą osobą, z ogromną empatią.

Pani psycholog została polecona mi przez koleżankę, której dziecko (6 lat) miało problemy z nieśmiałością. Mój mały nie mógł odnaleźć się w nowej szkole, a po wizytach pani Moniki wszystko się uspokoiło, syn chętnie chodzi do szkoły, a my z mężem już się nie boimy, że coś będzie nie tak. Polecam, bo ma dobre podejście, a jej metody są skuteczne.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236