Bardzoi dobry psycholog. Poświęca dużo czasu na zrozumienie problemu, a co najważniejsze ROZWIĄZUJE go. Pani psycholog ma ogromną wiedzę praktyczną i nie zanudza teoretycznymi wywodami (już się takich nasłuchaliśmy u innego psychologa). Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego psychologa dziecięcego, to z pewnością ta osoba pomoże.

Bardzo dobry psycholog dziecięcy. Jest niezwykle ciepłą, otwartą osobą, z ogromną empatią.

Gdy życie w mojej rodzinie legło w gruzach, znaleźlismy oparcie w pani psycholog. Dziękuję za pomoc. Krzysztof L.

Moje dziecko zostało skierowane na terapię przez lekarza psychiatrę. Naprawdę widać pozytywne skutki.

Bardzo miła i kompetentna. Naprawde dużo wie, bardzo nam pomogla, a przede wszystkim ma świetny kontakt z moimi dzieciakami.

Polecam, konkretna i rzeczowa osoba, jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani psycholog. W przypadku mojej córki zwróciła uwagę na rzeczy na które inni specjaliści nie zwrócili uwagi. Świetny specjalista, wszechstronny, z fajnym podejsciem do dziecka. W każdej chwili mogliśmy liczyć na kontakt, gdy pojawiały się wątpliwości. Cieszę się, że istnieje taki portal, na którym można podzielić się opiniami :)

Pani psycholog została polecona mi przez koleżankę, której dziecko (6 lat) miało problemy z nieśmiałością. Mój mały nie mógł odnaleźć się w nowej szkole, a po wizytach pani Moniki wszystko się uspokoiło, syn chętnie chodzi do szkoły, a my z mężem już się nie boimy, że coś będzie nie tak. Polecam, bo ma dobre podejście, a jej metody są skuteczne.