lekarz Monika Połcik-Jastrząb

3,7

W mojej opinii pani doktor jest cudownym lekarzem ze świetnym podejściem do dzieci. Chodzę do niej z dwójka dzieci już kilka lat. Zawsze dostaje skierowania do specjalisty, bardzo często skierowania na badania krwi. I większość zapaleń płuc i oskrzeli wyleczona bez antybiotyków pod ścisła kontrola pani Doktor.

Ja również polecam Panią Doktor a co najważniejsze moje dziecko zawsze chce się u Pani badać i zawsze trafna diagnoza. Pani Doktor w pełni zasługuje na pozytywną opinie. Kompetentne podejście, badanie przeprowadzone dokładnie, bez pośpiechu co uważam za ogromny plus.

Niestety ale podejście do pacjenta fatalne, jeśli chodzi o zbadanie dziecka (niemowlaka) to nawet nie można nazwać tego "zbadaniem", na pytanie o skierowanie do specjalisty, kategoryczne "absolutnie" bez żadnego tłumaczenia. Wybrana przychodnia ze względu na lokalizację żeby było blisko z małym dzieckiem podejść ale niestety wybór błędny (a w przychodni tylko dwóch pediatrów o jednakowym podejściu do pacjentów).