lekarz Monika Polit

Bardzo fajne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić

Pani doktor (delikatnie mówiąc) ignoruje pacjentów z NFZ, traktuje ich bardzo powierzchownie. Nie bierze pod uwagę tego, że niektórych nie stać na prywatne leczenie.

Pani doktor nie stwierdziła wyrażnego astygmatyzmu. Po wykonaniu okularów do bliży dali okazało się, że są źle dobrane. Ponowne badanie wykazało błąd lekarza. Trzeba było ponownie zrbić okulary za dodatkowy koszt 280 zł.

Pani doktor Monika Polit jest najlepszym lekarzem jakiego znam nikt nie chciał mnie zbadać, jestem niewidoma, pani doktor to zrobiła, stwierdziła zaćmę po dokładnym wytłumaczeniu zdecydowałąm się na operacje. Znowu widze, Pani Monika to cudotwórczyni!

Pani Doktor jest CUDOWNA. Mam niepełnosprawną córeczkę. NIKT nie chciał zbadać jej oczu. Pani Monika to zrobiła. Ania bardzo Ją polubiła. Pani Doktor jest cierpliwa, miła i bardzo kompetentna. Dziękuję.

Dziękuję.

Bardzo sympatyczna lekarka.I konkretna umie wytłumaczyć chorobę.Ja tylko do niej chodzę.

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Cała moja rodzina się u niej leczy. Polecam