lekarz Monika Popiel

USG

Pani Doktor zapisuje pacjentów co pół godziny. Czyta dokładnie skierowanie, ale również dokładnie wypytuje o problem, z którym się człowiek zgłasza. Zdarza się, że w związku z objawami wykracza poza zakres ze skierowania, a potrafi bardzo dużo. Bardzo stara się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wykonać badanie. Chyba niewielu lekarzy w dzisiejszych czasach stara się jeszcze iść w jakość, a nie w ilość. I to niezależnie, czy bada w ramach opieki POZu, czy prywatnie. Szkoda tylko, że przyjmuje w Nucleusie tylko raz w tygodniu. Polecam.

dobre podejście do pacjenta, miła i sympatyczna pani doktor, można z nią poważnie porozmawiać bez skrępowania, szczerze polecam.

Świetny lekarz!!Wielokrotnie korzystałam z porady Pani doktor i wszystkim polecam (nie tylko znajomym).Doskonały specjalista, z ogromną kulturą, taktem, wzbudzająca zaufanie pacjenta

Wciąż poszukujesz "USG Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana