lekarz Monika Popiel

USG

Dr Popiel to lekarz wyjątkowy; profesjonalizm i skrupulatność połączone z ogromną życzliwością dla pacjenta.

Pani Doktor jest bardzo empatyczną, ciepłą, dokładną, skrupulatną i bardzo kompetentną osobą. Pani Doktor zapisuje pacjentów co pół godziny, szczegółowo przeprowadza wywiad przed badaniem, dokładnie omawia wyniki badania. Bardzo stara się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wykonać badanie, a potrafi bardzo dużo. Czułam się zaopiekowana w 100%. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i szczerze polecam Panią Doktor.

Lekarz z powołania, niezmiernie uprzejma osoba a zarazem bardzo kompetentny specjalista. Szczegółowo przeprowadzony wywiad przed badaniem, detalicznie omówione badanie, wsparcie i zrozumienie. Polecam!!!

dobre podejście do pacjenta, miła i sympatyczna pani doktor, można z nią poważnie porozmawiać bez skrępowania, szczerze polecam.

Świetny lekarz!!Wielokrotnie korzystałam z porady Pani doktor i wszystkim polecam (nie tylko znajomym).Doskonały specjalista, z ogromną kulturą, taktem, wzbudzająca zaufanie pacjenta

Pani Doktor zapisuje pacjentów co pół godziny. Czyta dokładnie skierowanie, ale również dokładnie wypytuje o problem, z którym się człowiek zgłasza. Zdarza się, że w związku z objawami wykracza poza zakres ze skierowania, a potrafi bardzo dużo. Bardzo stara się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wykonać badanie. Chyba niewielu lekarzy w dzisiejszych czasach stara się jeszcze iść w jakość, a nie w ilość. I to niezależnie, czy bada w ramach opieki POZu, czy prywatnie. Szkoda tylko, że przyjmuje w Nucleusie tylko raz w tygodniu. Polecam.