Zdecydowanie polecam - po ostatnim lekarzu z którym miałem styczność aż miło spotkać kogoś z takim podejściem - kompetentna, miła i konkretna. Czuć, że liczy się pacjent, a nie opłata za kolejną wizytę.

Super- Polecam - pełna kompetencja i profesjonalizm

Super- Polecam - pełna kompetencja i profesjonalizm

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się problem przepisuje leki i mówi - "zapraszam za miesiąc", ale stara się podejść do problemu jako do całości. Pomogła mi wielokrotnie i na pewno jeszcze nie jeden raz będę jej wdzięczna za pomoc. Naprawdę bardzo polecam!

Dobry specjalista. Pani doktor, bardzo mi pomogła. Polecam.

Dobry specjalista. Pani doktor, bardzo mi pomogła. Polecam.

najlepszy lekarz psychoterapeuta ,pozdrawiam zawsze pamietajacy :)

najlepszy lekarz psychoterapeuta ,pozdrawiam zawsze pamietajacy :)