lek. dent. Monika Rosa

Ortodonta

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w łuku górnym, spiłowała mi jedynkę w dolnej krawędzi przed zakończeniem leczenia, wsunęła zęby do środka szczęki, co utrudnia mi mówienie...pochyliła zęby w prawa stronę. Pani Monika Rosa nie słucha pacjenta! Opiera się tylko na danych komputerowych. Nie jest zainteresowana analizowaniem ustawienia zębów u pacjenta na fotelu, lecz analizuje jedynie skan zdjęcia. Nie próbuje uwzględniać uwag pacjenta dotyczących dyskomfortu. Po 8 miesiącach nieudolnego leczenia niewielkiej wady-szpary, zmuszona jestem do leczenia u innego ortodonty, który wreszcie zamknie szparę i poprawi ustawienie jedynek i dwójek!!! Dodam , że pani Monika Rosa nie zrobiła mi zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego oraz wycisku szczęki -TAKIE ZALECENIA SĄ NA KAŻDEJ ULOTCE CLEAR-ALIGNER, mimo iż zapłaciłam za wizytę 400zł!!! NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U PANI MONIKI ROSY!

Kilka dni temu Pani doktor zdjęła mi aparat ortodontyczny po leczeniu. Efekt: po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!przerósł moje (i nie tylko moje )najśmielsze oczekiwania. Będę zawsze wdzięczna Pani dr Rosa za mój tak piękny uśmiech :))) Pozdrawiam i życzę Pani dużo radości z sukcesów zawodowych :))

Pani dr Rosa jest bardzo kompetentna , tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegał plan leczenia.Jestem bardzo zadowolona , polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

Kilka miesięcy temu zdjęłam aparat ortodontyczny efekt jest SUPER. Leczenie przebiegło zgodnie z planem a Pani dr Rosa jest bardzo dobrym lekarzem i naprawdę szczerze polecam.

Polecam wszystkim dr Rosę,miałem zdjęty aparat dwa tygodnie temu,moje zęby wyglądają super.Czas leczenia był krótszy o trzy miesiące od planowanego.A poza tym bardzo miła.

Szczerze polecam Panią doktor. Jest to lekarz który naprawdę wie co robi. Efekt mojego leczenia jest imponujący.

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam a noszę aparat już prawie rok. wszystko tłumaczy należycie.wizyta kontrolna przebiega w miłej atmosferze i bezboleśnie .polecam wszystkim.

Bardzo miła, konkretna a przede wszystkim kompetentna lekarka. Polecam zdecydowanie.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Piaseczno"?

White Dental Clinic
Żeromskiego 3A
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy
NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
ul. Puławska 16/13

All-dent
Warszawska 37
05-500 Piaseczno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED Edyta Jacek Paulina Jędra Spółka Cywilna
Słoneczna 7 A
05-090 Raszyn