Monika Rosa

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w łuku górnym, spiłowała mi jedynkę w dolnej krawędzi przed zakończeniem leczenia, wsunęła zęby do środka szczęki, co utrudnia mi mówienie...pochyliła zęby w prawa stronę. Pani Monika Rosa nie słucha pacjenta! Opiera się tylko na danych komputerowych. Nie jest zainteresowana analizowaniem ustawienia zębów bezpośrednio u pacjenta na fotelu, lecz analizuje jedynie skan zdjęcia. Nie próbuje uwzględniać uwag pacjenta dotyczących dyskomfortu. Po 8 miesiącach nieudolnego leczenia niewielkiej wady-szpary, zmuszona jestem do leczenia u innego ortodonty, który wreszcie zamknie szparę i poprawi ustawienie jedynek i dwójek!!! Dodam , że pani Monika Rosa nie zrobiła mi zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego oraz wycisku szczęki -TAKIE ZALECENIA SĄ NA KAŻDEJ ULOTCE CLEAR-ALIGNER, mimo iż zapłaciłam za tę wizytę 400zł!!! NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U PANI MONIKI ROSY!

Wreszcie trafiłam na rzetelną i na dodatek sympatyczną opiekę stomatologiczną .Polecam panią Monikę Rosa ,której zawdzięczam to że chętniej się uśmiecham.

Zdecydowanie polecam Sliver Dental Clinic oraz panią dr Rosa:-) dzięki której od niedawna mogę cieszyć się zniewalającym uśmiechem po ściągnięciu aparaciku Damona. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla Pani Doktor:-)

Leczyłem kilka zębów u tej lekarki.Bardzo sympatyczna i dokładna.Nic nie bolało.

Bardzo miła,kompetentna.Wizyta przebiegła przyjemnie,a co najważniejsze bez bólu.Polecam.