Nie polecam ginekolog dr Moniki Sasal. Zostaliśmy skierowani z małym dzieckiem z izby przyjęć do ginekologa. Poprosiliśmy o lekarza dyżurnego, żeby pomógł nam z uskarżającym się na silne bóle naszym maleństwem. Zeszła bardzo niezadowolona pani doktor Sasal, ktorej przeszkodziliśmy w spożywaniu posiłku. Od momentu kiedy weszła do gabinetu, naskoczyła na nas dlaczego wieczorem przychodzimy do niej, dając do zrozumienia, ze bardzo jej przeszkadzamy. Mając na celu dobro dziecka opuściliśmy gabinet ponieważ w takiej atmosferze zdecydowanie nie dopuścilibyśmy do badań przez tego pseudolekarza. Prosząc o nazwisko, pani doktor zasłoniła dłonią identyfikator, tym samym zdając sobie sprawa, ze nie tak powinno wyglądać przyjecie pacjenta. Cała sprawa została zgłoszona przełożonemu i podejmiemy wszelkie kroki, żeby za swoje zachowanie pani doktor została ukarana. Zdecydowanie odradzam pozbawionego ludzkich odruchów tego "lekarza".

Wspaniały lekarz!!!godny polecenia. Wyjątkowe podejscie do pacjentki, wyrozumiałość, delikatność i empatia❤w czasie ciaży zapewnione poczucie bezpieczeństwa,a każdej matce na tym zależy!!!polecam w 10000000%

Lekarz jakich mało w dzisiejszym świecie. Człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany. Zawsze potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, rzeczowo i fachowo rozmawia z pacjentką. Wszystko u Pani doktor jest na najwyższym poziomie. Polecam na 100%.

Bardzo miła, chodziłam kiedyś do pani doktor ale odeszła z naszej przychodni, dlatego bardzo proszę może ktoś zna adres i numer telefonu przychodni państwowej gdzie pani Monika przyjmuje, z góry dziękuję.

Niemożliwe by Pani doktor nie odpowiedziała "do widzenia", jest przesympatycznym lekarzem z uśmiechem na twarzy. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Każdej pacjentce poświęca dużo uwagi i czasu. Jest miła, sympatyczna, jest świetnym lekarzem, i WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM. Polecam serdecznie!!! :)

Wspaniały lekarz, pomocny w każdej sytuacji. Poświęcenie i podejście do pacjenta niespotykane u innych.

Jest lekarzem,którego polecam każdej kobiecie ,bardzo dobrym specjalistą i człowiekiem o wspaniałym serduszku.Mam problem bo odeszła z mojej przychodni.Proszę niech pani wóci do nas.

Pani doktor niezbyt miło mnie przyjęła. zły humor? Nie wiem. Nie odpowiedziała na w et "do widzenia" więcej nie pójdę

Lekarz z powołania, kompetentna a przy tym uprzejma, przeprowadziła mnie przez okres ciąży z problemami, bardzo sprawnie. Leczyłam się u innego lekarza prywatnie, niestety zaczął "gwiazdorzyć", polecono mi Panią doktor Monikę Sasal i jestem bardzo zadowolona z tyj zmiany.

Super lekarz, godny polecenia do tego uprzejma i bardzo życzliwa. Co najważniejsze kompetentna i dbająca o pacjenta lekarka

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne