Jestem w pełni zadowolona z usług Pani Doktor. Godnie ją polecam nie tylko znajomym a również rodzinie. Jestem osobą młodą, oczekiwałam od lekarzy wyrozumiałości, cierpliwości i kompleksowości - moje oczekiwania spełniła Pani Doktor.

Wspaniały lekarz i kobieta Zawsze wszystko wyjaśniła. Odpowiadała na każdy telefon. Polecam z całego serca.

W połowie ciąży zmieniłam Panią doktor ma innego ginekolog. Nie z powodu kompetencji tylko sposobu przyjmowania pacjentek. Moja ciąża była zagrożona, a kiedy miałam wyznaczone terminy wizyt prywatnych trzeba było czekać w ciasnej poczekalni nawet 3 godziny. Dla mnie jest to nie pomyślenia. Czy naprawdę Pani doktor nie może ustalić choć przybliżonych godzin przyjęć skoro i tak ma zapisaną określoną ilość kobiet. Do tego przychodzę widzę dwie Panie myślę ok. Jestem trzecia a tu pani z recepcji pokazuje kartkę z mężem 10 nazwiskami i mówi że jeszcze te Panie są przede mną bo dzwonił i zarezerwowany kolejkę. Moim zdaniem Pani doktor powinna się nad tym zastanowić. Kompetencje oraz same wizyty na plus.

Pani Doktor bardzo profesjonalna i kompetentna. W sytuacji nagłej bardzo opanowana i zachowująca spokój. Polecam wszystkim przyszłym mamom :)

Wspaniały lekarz!!!godny polecenia. Wyjątkowe podejscie do pacjentki, wyrozumiałość, delikatność i empatia❤w czasie ciaży zapewnione poczucie bezpieczeństwa,a każdej matce na tym zależy!!!polecam w 10000000%

Nie polecam ginekolog dr Moniki Sasal. Zostaliśmy skierowani z małym dzieckiem z izby przyjęć do ginekologa. Poprosiliśmy o lekarza dyżurnego, żeby pomógł nam z uskarżającym się na silne bóle naszym maleństwem. Zeszła bardzo niezadowolona pani doktor Sasal, ktorej przeszkodziliśmy w spożywaniu posiłku. Od momentu kiedy weszła do gabinetu, naskoczyła na nas dlaczego wieczorem przychodzimy do niej, dając do zrozumienia, ze bardzo jej przeszkadzamy. Mając na celu dobro dziecka opuściliśmy gabinet ponieważ w takiej atmosferze zdecydowanie nie dopuścilibyśmy do badań przez tego pseudolekarza. Prosząc o nazwisko, pani doktor zasłoniła dłonią identyfikator, tym samym zdając sobie sprawa, ze nie tak powinno wyglądać przyjecie pacjenta. Cała sprawa została zgłoszona przełożonemu i podejmiemy wszelkie kroki, żeby za swoje zachowanie pani doktor została ukarana. Zdecydowanie odradzam pozbawionego ludzkich odruchów tego "lekarza".

Bardzo miła, chodziłam kiedyś do pani doktor ale odeszła z naszej przychodni, dlatego bardzo proszę może ktoś zna adres i numer telefonu przychodni państwowej gdzie pani Monika przyjmuje, z góry dziękuję.

Lekarz jakich mało w dzisiejszym świecie. Człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany. Zawsze potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, rzeczowo i fachowo rozmawia z pacjentką. Wszystko u Pani doktor jest na najwyższym poziomie. Polecam na 100%.

Wspaniały lekarz, pomocny w każdej sytuacji. Poświęcenie i podejście do pacjenta niespotykane u innych.

Niemożliwe by Pani doktor nie odpowiedziała "do widzenia", jest przesympatycznym lekarzem z uśmiechem na twarzy. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Każdej pacjentce poświęca dużo uwagi i czasu. Jest miła, sympatyczna, jest świetnym lekarzem, i WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM. Polecam serdecznie!!! :)