lekarz Monika Sienkowska-Kaminska

Cytolog, Ginekolog, USG ginekologiczne

3,6
3,5
3,2

Ta pani nadaje się na weterynarza,a i tak szkoda by bylo zwierzat leczonych przez nia,nieuprzejma,niekompetentna.Podczas porodu ogląda i chwali sie hybryda swoich paznokci,odzywa sie do pacjentki w wulgarny sposob nie podejmuje sie niciecia czy tez zszycia krocza,(nie brudzi sobie raczek) na pytanie o znieczulenie odpowiada"nie stac pania"obraza pacjentke, nie polecam zadnej przyszlej mamie tej osoby.

Jak narazie nie moge narzekać na ta pania ale jesli poszlam na NFZ to sie nic nie dowiedziałam kazała mi przyjsc do niej do domu co sie okazalo platne przy pierszej wizycie 150 a nastepne wizyty po 100 zł. Jesli chodze do niej do domu jest miła ale mam wrazenie jak by sie nie znała na tych maszynach co ma w swoim gabinecie :)

Trzeba przyznac, że bajer to ona ma. Przyszłam do niej po antykoncepcję. Zaoferowała mi taką najdroższą bo chyba uznała, że skoro mam fajny samochód to mogę sobie na taką pozwolic. Antykoncepcja ta spowodowała całkowite zatrzymanie okresu, co wg. tej pani jest jak najbardziej porządane. Ponad to nie słucha pacjentek - olała fakt, że źle znoszę hormony. Czuję się przez nią oszukana ... to co u niej doświadczyłam to zwykłe wpędzanie pacjenta w koszty. Jak by zależało jej na pacjencie to by zaproponowała jakieś sensowne rowiązanie a tak to jeszcze mi ...

Trzeba przyznac, że bajer to ona ma.
Ponad to nie słucha pacjentek - olała fakt, że źle znoszę hormony.
Jak by zależało jej na pacjencie to by zaproponowała jakieś sensowne rowiązanie a tak to jeszcze mi wmawiała, że to ja sobie taką antykoncepcję wybrałam i ponoszę tego konsekwencje. Ale ja nie jestem ginekologiem, nie muszę się na wszystkim znac ... ale ta pani chyba też nim nie jest :-(

mimo, że decydowałam się u tej doktor na prowadzenie ciąży nie mam do niej przekonania. Nie potrafi dokładnie przeprowadzić badania i wykonać profesjonalnego usg - jak u mnie. Dla potwierdzenia inny lekarz nie miał najmniejszych przeszkód, aby dokonać szczegółowych pomiarów płodu. Potwierdzam - nie zna dokładnie obsługi sprzętu na którym pracuje. Ogólnie nie zaszkodzi i nie pomoże dobrze że maluch rozwija się prawidłowo, jednak ja przy drugiej ciąży na pewno do tego lekarza nie pójdę.

Byłam wczoraj na USG ciąży i jestem bardzo zadowolona. Bardzo rzeczowy, cierpliwy i kompetentny lekarz. Powoli i dokładnie ogląda dziecko, sprawdza najdrobniejszy szczegół.Pani doktor jest osobą miłą i sympatyczną. Polecam wszystkim mamom.

jesteśmy bardzo zadowoleni z USG 4D - mamy film na CD. Oglądamy teraz z mężem nasze dziecko a ono jest jeszcze w brzuszku. Polecam - bardzo nowoczesny gabinet, super!

Polecam - bardzo nowoczesny gabinet, super!

Bardzo miła i dokładna lekarka wszystko dobrze wytłumaczy na USG 4d wszystko było dobrze widoczne serdecznie polecam

Super lekarka, nie kieruje się sugestiami innych.

Super lekarka, nie kieruje się sugestiami innych.

Wynajduje choroby z kosmosu. U mnie kilka lat temu wynalazla guza nastraszyła okazalo sie ze to niewielka torbiel. Moja siostra wyszła z wizyty przerażona - pani doktor także wynalazla jej jakias ogromną chorobę której zadne inny lekarz nie potwierdzil. Absolutnie nie polecam!!!!

MIŁA OBSŁUGA-wizyta 120zł w tym cytologia i USG

MIŁA OBSŁUGA-wizyta 120zł w tym cytologia i USG