lekarz Monika Sienkowska-Kaminska

Cytolog, Ginekolog, USG ginekologiczne

2,9

Do Pani doktor wybralam się aby potwierdzić ciążę. Poszłam na wizytę NFZ bo tylko do niej było miejsce (tu już powinno się zapalić czerwone światełko...). Na wizytę przyszłam z badaniami z krwi, które zrobiłam na własną rękę. Podczas badania, położna weszła sobie.do gabinetu że szkiełkami do cytologii (cytologią nie była u mnie pobierana). Pani doktor nic nie powiedziała, tylko zaczęła pogawędkę z położną. Bardzo niekomfortowa sytuacja... Po badaniu stwierdziła, że ona nie może mi teraz potwierdzić ciąży, musiała by zrobić usg a to tylko w prywatnym gabinecie może zrobić i ...

Po badaniu stwierdziła, że ona nie może mi teraz potwierdzić ciąży, musiała by zrobić usg a to tylko w prywatnym gabinecie może zrobić i zaprasza na wizytę prywatną xD zapytałam czy mogę dostać jakieś zaświadczenie do pracy, albo zwolnienie bo pracuję fizycznie, dźwigam. Pani doktor na to że ona nie wie czy to ciąża, a jak ciąża to nie wie czy żywa, czy może płód jest martwy albo to ciąża pozamaciczna... a nawet jeśli wszystko ok to ciąża to nie jest choroba.
Wyszłam z gabinetu i się popłakałam. To była moja pierwsza ciąża, wyczekana a na wizycie od lekarza słyszę, że nie jest w stanie stwierdzić bez płatnej wizyty, czy dziecko żyje.
Porażka, nie polecam nikomu. To najgorszy lekarz, na jakiego trafiłam, a przez kilka gabinetów już się w życiu przewinęłam.

Kompletnie nie polecam! Poszłam do tej Pani po konkretne tabletki antykoncepcyjne zgodziłam się na zrobienie cytologii Pani stwierdziła ze trzeba do tego zrobić dodatkowa serie badań która będzie kosztować dużo i przepisze tylko leki na 2 miesiące po czym wyprosiła mnie z gabinetu. Nie polecam

Radzę omijać tę Panią szerokim łukiem. Miałam nie przyjemność poznać tę "lekarkę" podczas pobytu w szpitalu. Nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę w tym rankingu. Jej stosunek do pacjenta jest przerażający, jest wulgarna, traktuje wszystkich z góry, nie odpowiada na pytania dotyczące stanu zdrowia matki i dziecka. Nie wypełnia swoich obowiązków tak jak powinna. Wyrządziła wiele krzywdy mi i mojemu dziecku. Dlatego też zdecydowałam się napisać tę opinię, aby przestrzec chociaż mała grupę osób przed tą Panią. Nie życzę nikomu spotkać jej na swojej drodze.

Ta pani nadaje się na weterynarza,a i tak szkoda by bylo zwierzat leczonych przez nia,nieuprzejma,niekompetentna.Podczas porodu ogląda i chwali sie hybryda swoich paznokci,odzywa sie do pacjentki w wulgarny sposob nie podejmuje sie niciecia czy tez zszycia krocza,(nie brudzi sobie raczek) na pytanie o znieczulenie odpowiada"nie stac pania"obraza pacjentke, nie polecam zadnej przyszlej mamie tej osoby.

Nie polecam, dr gburowata , nieprzyjemna,pacjentki traktuje z góry, oby nigdy więcej nie stanęła na mojej drodze.

Trzeba przyznac, że bajer to ona ma. Przyszłam do niej po antykoncepcję. Zaoferowała mi taką najdroższą bo chyba uznała, że skoro mam fajny samochód to mogę sobie na taką pozwolic. Antykoncepcja ta spowodowała całkowite zatrzymanie okresu, co wg. tej pani jest jak najbardziej porządane. Ponad to nie słucha pacjentek - olała fakt, że źle znoszę hormony. Czuję się przez nią oszukana ... to co u niej doświadczyłam to zwykłe wpędzanie pacjenta w koszty. Jak by zależało jej na pacjencie to by zaproponowała jakieś sensowne rowiązanie a tak to jeszcze mi ...

Trzeba przyznac, że bajer to ona ma.
Ponad to nie słucha pacjentek - olała fakt, że źle znoszę hormony.
Jak by zależało jej na pacjencie to by zaproponowała jakieś sensowne rowiązanie a tak to jeszcze mi wmawiała, że to ja sobie taką antykoncepcję wybrałam i ponoszę tego konsekwencje. Ale ja nie jestem ginekologiem, nie muszę się na wszystkim znac ... ale ta pani chyba też nim nie jest :-(

Jak narazie nie moge narzekać na ta pania ale jesli poszlam na NFZ to sie nic nie dowiedziałam kazała mi przyjsc do niej do domu co sie okazalo platne przy pierszej wizycie 150 a nastepne wizyty po 100 zł. Jesli chodze do niej do domu jest miła ale mam wrazenie jak by sie nie znała na tych maszynach co ma w swoim gabinecie :)

Wynajduje choroby z kosmosu. U mnie kilka lat temu wynalazla guza nastraszyła okazalo sie ze to niewielka torbiel. Moja siostra wyszła z wizyty przerażona - pani doktor także wynalazla jej jakias ogromną chorobę której zadne inny lekarz nie potwierdzil. Absolutnie nie polecam!!!!

Super lekarka, nie kieruje się sugestiami innych.

Super lekarka, nie kieruje się sugestiami innych.

mimo, że decydowałam się u tej doktor na prowadzenie ciąży nie mam do niej przekonania. Nie potrafi dokładnie przeprowadzić badania i wykonać profesjonalnego usg - jak u mnie. Dla potwierdzenia inny lekarz nie miał najmniejszych przeszkód, aby dokonać szczegółowych pomiarów płodu. Potwierdzam - nie zna dokładnie obsługi sprzętu na którym pracuje. Ogólnie nie zaszkodzi i nie pomoże dobrze że maluch rozwija się prawidłowo, jednak ja przy drugiej ciąży na pewno do tego lekarza nie pójdę.