lekarz Monika Sikora-Wita

Okulista

3,5
3,5
3,2

Absolutnie nie polecam dla dzieci. Wizyta 2 razy przekładana w tym jeden raz w dniu przyjazdu także dowiedzieliśmy się o tym już na miejscu czyli cała wyprawa z małym dzieckiem na marne. W dniu wreszcie po raz 3 umówionej wizyty spóźnienie Pani Wity o prawie godzinę. Nerwowe podejście wywołujące natychmiastowy stres u dziecka. Kompetencji w stosunku do dorosłych nie oceniam. Ale całość gabinetu łącznie z Paniami na recepcji bardzo na nie.

Całkowita nie prawda Pani Doktor jest miłą , sympatyczną osobą , a wizyta lekarska prywatna kosztuje 100 a przy zakupie okularów jest bezpłatna. Pacjenci są traktowani w bardzo profesjonalny sposób jak i przez personel tak i przez Bardzo miłe i kompetentne Panie Doktor!

Bardzo polecam ta lekarke.Ma zawsze duzo cierpliwości ,zrozumienia i wreszcie dobrała mi okulary tak jak nalezy.Polecam

zdecydowanie polecam! tak jak napisalem w komenatarzu do wypowiedzi krytycznej, dementuje nieprawdziwe informacje o pani Doktor. wiekoszosc z pacjentow jest bardzo zadowolona w tym takze ja! Patrycja

Patrycja

Ta Pani to jedna wielka pomyłka ,jak ogień i woda z druga Panią doktor tam pracującą,juz nigdy do niej nie pójdę nawet na NFZ!!!

Nie polecam nikomu. Boję się jak wygląda wizyta w gabinecie publicznym ,skoro wcale nie tania wizyta w gabinecie prywatnym (200zł)jest naprawdę dramatem i mija się z celem.

Nie polecam nikomu.