lekarz Monika Sołkiewicz

Internista, Kardiolog

najlepszy lekarz kompetentna ,dociekliwa, życzliwa,uprzejma nie zostawia pacjenta bez diagnozy,leki trafione

Pani doktor kompetentna, rzeczowa. Odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Można czuć się swobodnie. Jako jedyna do tej pory wzięła pod uwagę wszystkie wyniki badań, kierując do kolejnego specjalisty. Polecam

Niestety nie mogę wystawić opinii o kompetencjach tego lekarza bowiem szanowna Pani doktor nie daje takiej możliwości. Nie pojawiła się w przychodni mimo że to była wizyta prywatna czyli płatna a czas oczekiwania na nią od zapisu trwał 1 miesiąc. Nie uprzedziła nikogo o tym ,że nie dojedzie i mimo kilku krotnych prób kontaktu Pani z rejestracji z nią nie raczyła oddzwonić. Czekałam 60 minut z moim mężem aż w końcu zrezygnowaliśmy . Dla mnie brak szacunku dla pacjenta i jego czasu równa się z brakiem kompetencji, dlatego szczerze odradzam ...

szczerze odradzam wizytę u tego lekarza.
Z poważaniem,
Małgorzata Karpińska