lekarz Monika Staśko

3,3
3,6
3,3
3,4

Mam kilka słów do tych, którzy źle piszą o pani doktor Monice. Czy Wam się wydaje że to jest NADczłowiek? Ta kobieta ma rodzinę,swoje życie ... Nie wymagajcie cudów od Człowieka! Bo to tylko człowiek! Każdemu z nas zdarzają się trudne dni. Ale nie można na tej podstawie wystawiać opinii lekarzowi. Znam panią doktor od XXX lat i wiem że bardzo ważna jest współpraca rodziców z lekarzem. Ale jak jej nie ma to właśnie wtedy pojawiają się takie negatywne opinie,będące efektem frustracji albo w większości przypadków, niewiedzy rodziców . Bo to właśnie niewiedza rodziców i żądanie natychmiastowych efektów są powodem niezadowolenia. A na koniec : poczytajcie niebieską kolumnę z napisem "zanim dodasz opinie" ....... i po co te nerwy ?

Ze wszech stron godny polecenia lekarz, z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Otrzymuję każdoroazowo fachową opiekę i informację, a moje dzieci najlepsza opekę medyczną jaką mogę im zapewnić w Mysłowicach.

Super pediatra ma podejście do dzieci leczyła moje córki teraz wnuczka udzieli poradę telefonicznie pozdrawiam

Bardzo nie przyjemna gdy idzie się do niej w zastępstwie, byłam tylko dwa razy , raz olała sprawę i dziecko chodziło przez tydzień z bakterią w moczu i 40 stopniową gorączką, drugi raz mi zrobiła aferę przy wszystkich jakbym była dzieckiem. Nie polecam i przez nią zmieniam przychodnię mimo że do niej nie jestem zapisana.

Wiecznie się spóźnia. Zawsze mam wrażenie, że traktuje rodzica jako zło konieczne a czasem półgłówka. Zdarzyło mi się, że na pytania wynikające z wyników badań odpowiadała wręcz chamsko, jakbym skończyła 3 klasy podstawówki i nie miała o niczym pojęcia.Bada bardzo pobieżnie (a mam porównanie z innymi pediatrami). Udowodniła mi kiedyś, że napletek synkowi schodzi ;/ Ściągnęła na siłę. Przed żołędzią robiło mu się okropne zwężenie, wręcz rurka, no ale udowodniła mi, że się da. Synuś miał przez 3 dni spuchniętego i popękanego siusiaka. Na każdą próbę dotknięcia reagował histerią. Przy bilansie dwulatka nie pozwoliłam jej nawet dotknąć jego siusiaka. Zdecydowanie nie polecam. Rozważam zmianę pediatry.

zglosilam sie do pani Doktor na pierwsza wizyte z malenstwem,cierpliwie i wyczerpujaco odpowiedziala na wszystkie moje pytania.Moge zawsze do niej zadzwonic z kazdym problemem.

Jestem zadowolona z Pani Doktor. Już od kilku lat przyjeżdżam do niej najpierw z pierwszym dzieckiem, teraz z drugim, mimo że mieszkam poza Mysłowicami. Zawsze mogę do niej się zwrócić,a dzieci chorują najczęściej w weekendy.

Przepisaliśmy do Pani Doktor nasze dzieci za namową znajomych,mimo, że mieszkamy na drugim końcu miasta.Dzieci zyskały miłego, ciepłego i empatycznego pediatrę, a my wiemy, że z każdym pytaniem i problemem można zadzwonić i zapytać.

Na 3 wizyty w przychodni Pani dr nie było 2 razy, o czym informowała kartka na drzwiach!!!!!!!!!!!!!!! Bada pobieżnie,nie zaglada do pieluszki, nie sprawdza brzuszka. Mogłam ostatnio porównać jej prace z innym pediatrą i niestety zmieniamy lekarza !!!

Bada pobieżnie,nie zaglada do pieluszki, nie sprawdza brzuszka.

Pani Doktor jest miła i uprzejma, nie zaszkodzi ale też nie pomoże poważnie choremu dziecku