mgr Monika Stolińska

Logopeda

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy w pracy z dzieckiem zawsze przygotowany do zajęć. Wie co robi. Jest kompetentny i wymagający. Moje dziecko uwielbia zajęcia z panią Moniką. Myśle że to wystarczający powód, żeby kontynuować współpracę z tym logopedą.

Chodziłam do pani Moniki z moim synkiem ponad pół roku. Mogę ją z czystym sercem polecić każdemu. W ciągu kilku miesięcy uruchomiła u mojego synka literkę c - do tej pory było s. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc naszemu dziecku. Dodam jeszcze , że nasz synek nie mógł doczekać się spotkań z panią logopedą-ponieważ to osoba bardzo sympatyczna, do tego ma wspaniałe podejście do dzieci i co najważniejsze-jest skuteczna. Niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy na jakiś czas zawiesić nasze zajęcia, ale mam nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli ponownie wrócić do naszej pani Moniki i kontynuować terapię ;)

Gorąco polecam Panią Monikę. Jest profesjonalną, ciepłą osobą. Szybko nawiązałam z nią dobry kontakt. Już na pierwszym spotkaniu nie czułam stresu jaki odczuwa się w kontaktach z nowo poznanymi ludźmi, a ja zawsze miałam z tym problem, gdyż jąkałam się od dzieciństwa. Uczestniczyłam w dwutygodniowej terapii, która pomogła mi zmierzyć się ze swoim problemem i wyleczyć go. Dziś jestem inną osobą i cieszę się, że spotkałam na swojej drodze Panią Monikę. Nadal jesteśmy w stałym kontakcie, co jest rzadko spotykane w relacjach lekarz-pacjent. Widać, że przejmuje się losem swoich podopiecznych nawet, jeśli proces leczenia dobiegnie końca. Serdecznie polecam Panią Monikę.;)

Spotkania Pani Moniki z synem trwają od dwóch lat. Trafił z wadą wymowy tj.: jąkanie, seplenienie, nie wymawiał i mylił wiele wyrazów. Dziś 8 letnie dziecko po systematycznych zajęciach z Panią Moniką poczyniło wielkie postępy bez problemów wymawia i porozumiewa się z rówieśnikami. Bez wahania gorąco polecamy.

Wciąż poszukujesz "Logopeda Kutno"?

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno