dr n. med. Monika Stołyhwo-Gofron

Dietetyk

Polecam Panią doktor z całego serca wszystkim którzy zmagają się z otyłością .przez wiele lat podejmowałam wiele prób bezskutecznych bądź skutecznych na chwilę.Dzięki dr.Monice schudłam 40 kg i walczę dalej .Moje życie zmieniło się i będę za to wdzięczna do końca życia .polecam polecam polecam !!!!

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, holistyczne podejście do człowieka, do tego przesympatyczna, ciepła osoba. Pani Monika jest wyjątkowym lekarzem, wspierającym i mobilizującym bardzo swych pacjentów do działania. Dieta i zalecenia Pani Doktor działają. W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy schudłam 16 kg. Miałam otyłość II stopnia. Teraz „fruwam” – tak jest mi lekko. Odciążony kręgosłup i stawy oraz organy wewnętrzne – po prostu żyję!!! Dziękuję za już i działamy dalej. Gorąco polecam!

Dziękuję za już i działamy dalej.
Gorąco polecam!

Aktualizacja po 7 miesiącach leczenia u Pani Doktor - wyniki są rewelacyjne! ❤️Odpowiednie badania, leki, dieta i ruch spowodowały, że schudlam już 14 kg! W talii to prawie 20 cm różnicy! 😮 Pani Doktor zawsze sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Na każde pytanie odpowie z uśmiechem.🤗 Pomaga przy problemach z relacją z jedzeniem i uczy jak zmienić nawyki żywieniowe na stałe. Polecam z całego serca i dziękuję za zaangażowanie i opiekę.❤️ 100/10!! Naprawdę warto zmienić swoje życie na lepsze!!

Doktor Monika to cudowna i przemiła osoba. Jej profesjonalizm ,wiedza i zrozumienie odnośnie problemu jakim jest zmiana nawyków żywieniowych (a co za tym idzie -oczywiście redukcja wagi) jest godna podziwu. Cierpliwie motywuje do dalszych postanowień i działań . Wróciłam po kilkunastu latach,ponownie potrzebowałam kogoś,kto naprowadzi mnie na właściwe tory dietetyczne. Wizyty u doktor Moniki to strzał w dziesiątkę dla wszystkich,którzy chcą schudnąć i nauczyć się prawidłowo odżywiać:)

Pani Doktor nie dość, że bardzo profesjonalna to także sympatyczna. Świetnie motywuje do dalszej pracy nad sobą i zdrowym odżywianiem. Doskonale wie jak ciężko wytrwać na diecie i redukcji.. Na początku wykonane wszystkie niezbędne badania potem wprowadzone odpowiednie leki i dieta. Zalecenia dotyczące ruchu także. Personel także bardzo profesjonalny zawsze pomocny! Dziękuję bardzo za zaangażowanie i pełną profesjonalizmu opiekę. Polecam z całego serca! 10/10

Pani Doktor postawiła mnie na nogi. Dzięki niej udało mi się wyjść z krytycznej niedowagi spowodowanej chorobą. Zaopiekowała się całym moim organizmem, wskazała dodatkowych specjalistów. Jeszcze w kwietniu nie miałem siły aby samodzielnie rozebrać się do badania, teraz (pół roku później), chodzę na godzinne spacery. Dziękuję z całego serca.

Przemiła Pani Doktor, z ciepłym uśmiechem i życzliwością poświęciła mi bardzo dużo czasu. Przygotowane zalecenia były jasne i przejrzyste. Cały proces (w tym moje potknięcia) przebiegł z dużym wsparciem z jej strony co zaawocowało tym, że wreszcie schudłam

Z uwagi na swój nienajmłodszy już wiek nieco obawiałam się pierwszego kontaktu - większość lekarzy nie ma cierpliwości do starszych ludzi, którzy wymagają dłuższego czasu i mogą mieć problemy z przyswojeniem nowych zaleceń. W przypadku dr Stołyhwo obawy były zupełnie nieuzasadnione. Doktor bez żadnej presji czasu, z dużą uwagą i dbałością przekazała mi zalecenia. Co więcej, na moją prośbę przygotowała jadłospis maksymalnie prosty i nie wymagający długiego czasu na przygotowanie. Niezależnie od efektów (z których też jestem zadowolona) sam kontakt terapeutyczny był dla mnie przyjemnością. Polecam serdecznie

Pani doktor bardzo uwaznie wysluchala mnie i moich problemow z waga. Dostosowala rowniez program diety tak by wykluczyc/zamienic te skladniki ktore mi nie smakuja ;)

Pełen profesjonalizm, uprzejmość, a przede wszystkim skuteczność: minus 20 kg. Zmiany zawsze są okupione ciężką pracą, ale przy wsparciu dr Moniki wszystko jest możliwe!