lek. dent. Monika, Talik

Moja córka do niedawna byla pacjentka pani doktor ząb który był robiony po miesiącu dziecko rozbolal na dodatek w dłuższy weekend wiec córka sie wycierpiała na dodatek po telefonie do pani doktor niechciala jej przyjac z bólem dopiero za 3 dni bo ona ma pacjentów jeszcze jej głupi tekst ;czego ja od niej oczekuje"epmati i pomocy dla dziecka ktora na szczęście znalazłam gdzie indziej i inna pani doktor niepozwolila zeby dziecko dalej cierpiało.

Fachowe podejście do pacjenta POLECAM !'! Widać umiejętności i wiedzę Pani doktor sympatyczna i miła