Zdecydowanie polecam panią psycholog. Bardzo kompetentna i rzetelna w podejściu, a przy tym miła i otwarta na drugiego człowieka. Z wizyty u pani psycholog jestem bardzo zadowolona, gdyż po raz pierwszy poczułam realną pomoc i wsparcie od specjalisty oraz konkretne wskazówki co do dalszej pomocy mojej córce.

Bardzo dobry, wykwalifikowany i kompetentny psychoterapeuta z dużym doświadczeniem, który bardzo mi pomógł. Zdecydowanie polecam.

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem