Miałam u Pani dr wizytę konsultacyjną razem z córką. Na razie musimy czekać bo jest jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczęcie leczenia ale dzięki rozmowie ze specjalistką wiemy gdzie leży problem i jak będziemy go leczyć. Pani dr nie musiałam ciągnąć za język, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć i pokierowała gdzie szukać dalszych informacji za co ma u mnie plusa na przyszłość.

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i często się uśmiecham. Gdy byłam dzieckiem nie zwracałam uwagi na swój uśmiech, dopiero gdy byłam nastolatką zaczęła mi przeszkadzać moja wada i spowodowane nią przesunięcie niektórych zębów,moje zęby nie wyglądały dobrze, może nawet mnie szpeciły. Gdy zaczęłam zarabiać postanowiłem coś z tym zrobić i udać się do lekarza. Międzyczasie przeprowadziłam się do wawy i tam trafiłam na Monikę Walerzak. Dowiedziałam się od niej że nie jest jeszcze za późno na leczenie i za kilka miesięcy mogłabym mieć całkowicie proste zęby. Zdecydowałam się na aparat i to była jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu. Mam piękny uśmiech i nie waham się go używać. Jak widzę jak na mnie patrzą to jestem dumna ze swojego uśmiechu. Pani Monika też powinna być dumna bo to w końcu jej zasługa. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu wyglądam pięknie. Polecam Monikę Walerzak wszystkim którzy chcą poprawić swój uśmiech.

Mialam watpliwosci czy zeby mojej dziesiecioletniej coreczki nie sa zbyt ciasno ułożone. Skonsultowalam sie z Pania Doktor Monika Walerzak, o której dowiedziałam sie od koleżanki ze ma dobre podejście do dzieci (moja corka nieznosi dentysty). Okazalo sie, ze wizyta nie musi wiazac sie z palczem, bo Pani Doktor oczarowala moje dziecko? Trzeba bylo zrobic aparat wyjmowany, pobieranie wycisku tez nie było problemem. Chodzimy na kontrole, zabki sie prostuja powoli, a dramat u dentysty sie skonczył!!polecam!

Po pierwszej wizycie i zrobieniu wszystkich odcisków umówiła mnie na kolejną w celu przygotowania i omówienia planu leczenia. Podczas tej wizyty omówiła wszystkie etapy, powiedziała że się podejmuje i kazała usunąć kilka zaznaczonych na zdjęciu rentgenowskim zębów. Po miesiącu otrzymałam mejla od recepcji że jednak nie podejmuje się leczenia. Wydane 600 zł bez wyjaśnień, nie polecam.

Jak wiadomo leczenie ortodontyczne bywa długotrwałe dlatego tak ważne jest aby lekarz miał dobry kontakt z pacjentem i był godzien zaufania, nie wyobrażam sobie żebym miał się leczyć przez kilka czy kilkanaście miesięcy u lekarza który mnie denerwuje albo źle traktuje swoich pacjentów, pod tym względem dr Walerzak oceniam bardzo wysoko, jest miła i kompetentna, leczenie u niej to prawdziwa przyjemność. Do tego jest bardzo staranna w swojej pracy więc nie musimy się o nic obawiać, Gorąco polecam.

Pani Monika Walerzak to naprawde dobry lekarz. Trafiłam do Niej jakieś 2,5 roku temu z córką. Moja córka miała fatalną wadę i tu po 2 latach walki o piękne zęby stał się Cud. Moja córka może się dumnie uśmiechać a ja jako matka wiele zawdzięczam Pani Monice bo to właśnie Ona to uczyniła.Zawsze opowiadała co dalej , jakie będą efekty , i nawet trochę nie naciągała w tych wypowiedziach. Polecam Panią Monikę .

Ślicznie wyprowadziła ząbki mojej córce, cieszę się że się na nią zdecydowaliśmy bo to solidna i sympatyczna ortodontka. Serdecznie polecam :)

Pracuję i mam małe dzieci, nie mam czasu żeby doszkalać się z ortodoncji czy stomatologii i z tego powodu muszę całkowicie zdać się na swojego ortodontę. Mam założony aparat u Walerzakowej bo wiem, że wybierze dla mnie najlepszą metodę leczenia i zastosuje najlepsze materiały. W pełni jej ufam. Irena

Irena

Do Walerzakowej chodziłam z moim synem króry miał krzywe zęby. Konieczne było założenie aparatu stałego. Syn miał opory przed aparatem bo bał się że koledzy będą się z niego śmiali. Pani dr opisała mu przebieg leczenia, powiedziała ile czasu zajmie leczenie i jakie będą jego efekty. Po zakończeniu leczenia syn powiedział mi że warto było i że nie spodziewał się że kiedyś będzie miał takie proste zęby. Wielka w tym zasługa dr Walerzakowej która poświęciła mnóstwo czasu i wysiłku by doprowadzić zęby Adasia do ideału.

Byłam pacjentką pani Moniki i jestem zażenowana i rozczarowana efektami. Pierwsza wizyta była miła, zdawałam sobie sprawę że mam dużo zębów do wyleczenia, druga sprawa to kwestia poprawienia wyglądu przednich zębów. Pani Monika obiecała że będą ładne (identycznej wielkości i koloru) no niestety na obietnicy zostało. Kosztowało mnie to bardzo dużo, w dodatku przeżyłam szok jak zmuszona bólem zęba poszłam do innego stomatologa i ten po przeprowadzeniu przeglądu powiedział mi że mam źle pozakładane plomby (nieszczelnie, z nerwów rozpłakałam się jak dziecko. Może pani Monika jest dobrym ortodontą ale stomatologiem jest fatalnym. Jest mi przykro że straciłam tyle czasu i pieniędzy.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38