dr Monika Walerzak

Ortodonta

Doktor Monika Walerzak-profesjonalna,kompetentna,rzeczowa i przy tym bardzo mila.Przedstawia szczegolowo i przystepnie pacjentowi plan leczenia.W moim przypadku proces leczenia byl dosc dlugi,poniewaz byla to korekta wady zgryzu przy pomocy aparatu otrodontycznego w dosc poznym wieku.Korekta odbyla sie ze wzgledu na wskazania medyczne ale uzyskany efekt to rowniez znaczna poprawa estetyki twarzy.Dzieki temu czesciej i chetniej sie usmiecham,co jest wazne w moim zawodzie zwiazanym z bezposrednim kontaktem z klientem.Zrowno Doktor MONIKA jak i caly zespol Face Clinic to najlepsi specjalisci.!!!Serdecznie polecam.Dziekuje!!!!:)

Po pierwszej wizycie i zrobieniu wszystkich odcisków umówiła mnie na kolejną w celu przygotowania i omówienia planu leczenia. Podczas tej wizyty omówiła wszystkie etapy, powiedziała że się podejmuje i kazała usunąć kilka zaznaczonych na zdjęciu rentgenowskim zębów. Po miesiącu otrzymałam mejla od recepcji że jednak nie podejmuje się leczenia. Wydane 600 zł bez wyjaśnień, nie polecam.

Miałam u Pani dr wizytę konsultacyjną razem z córką. Na razie musimy czekać bo jest jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczęcie leczenia ale dzięki rozmowie ze specjalistką wiemy gdzie leży problem i jak będziemy go leczyć. Pani dr nie musiałam ciągnąć za język, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć i pokierowała gdzie szukać dalszych informacji za co ma u mnie plusa na przyszłość.

Ślicznie wyprowadziła ząbki mojej córce, cieszę się że się na nią zdecydowaliśmy bo to solidna i sympatyczna ortodontka. Serdecznie polecam :)

Pracuję i mam małe dzieci, nie mam czasu żeby doszkalać się z ortodoncji czy stomatologii i z tego powodu muszę całkowicie zdać się na swojego ortodontę. Mam założony aparat u Walerzakowej bo wiem, że wybierze dla mnie najlepszą metodę leczenia i zastosuje najlepsze materiały. W pełni jej ufam. Irena

Irena

Jest dobrym lekarzem i również dobrym Człowiekiem. Cieszę się, że razem ze swoim mężem leczycie Panńtwo od 6 lat moją córkę

Mialam watpliwosci czy zeby mojej dziesiecioletniej coreczki nie sa zbyt ciasno ułożone. Skonsultowalam sie z Pania Doktor Monika Walerzak, o której dowiedziałam sie od koleżanki ze ma dobre podejście do dzieci (moja corka nieznosi dentysty). Okazalo sie, ze wizyta nie musi wiazac sie z palczem, bo Pani Doktor oczarowala moje dziecko? Trzeba bylo zrobic aparat wyjmowany, pobieranie wycisku tez nie było problemem. Chodzimy na kontrole, zabki sie prostuja powoli, a dramat u dentysty sie skonczył!!polecam!

Dr Monika Walerzak jest świentym lekarzem. Klinika piękna, nowoczesna i przede wszystkim profesjonalna obsługa. Polecam w 100%. Piękny uśmiech dr Moniki Walerzak zachęca by mieć takie same zdrowe zęby! Nie ma lepszej reklamy!!!

Pani Monika Walerzak to naprawde dobry lekarz. Trafiłam do Niej jakieś 2,5 roku temu z córką. Moja córka miała fatalną wadę i tu po 2 latach walki o piękne zęby stał się Cud. Moja córka może się dumnie uśmiechać a ja jako matka wiele zawdzięczam Pani Monice bo to właśnie Ona to uczyniła.Zawsze opowiadała co dalej , jakie będą efekty , i nawet trochę nie naciągała w tych wypowiedziach. Polecam Panią Monikę .

Bardzo miła Pani Doktor i śliczna klinika. Weszłam i od razu wiedziałam, że to tutaj chcę upiększyć swój uśmiech. Minęło trochę więcej niż pół roku, a już widzę efekty.