lekarz Monika Więckiewicz

Pani doktor to świetny człowiek oraz fenomenalny specjalista. Jako pierwsza z wielu lekarzy wysłuchała całej mojej historii choroby i zaproponowala wreszcie leczenie na które mój organizm reaguje. Każdy inny lekarz kazał odstawić wszystkie leki, wyzerować organizm, zrobić badania i dopiero od nowa leczenie- które nigdy nie przynosiło rezultatów. Od 5 lat zmagam się z problemem. Wreszcie widzę efekty! Serdecznie polecam tego specjalistę. Asertywna, kontaktowa, przemiła i fachowa Pani Doktor.

Ja juz wypisalam ostatnio tate od tej doktor. nigdy nic nie wie jak sie ja o cos pyta. moim zdaniem nie ma odpowiedniego podejscia do pacjenta.

Pani doktor raczej nie zna się na tym co robi. Wymyśla sobie diagnozy,ale nie na podstawie badań lekarskich,tylko według własnego uznania. Nie interesuję się pacjentem. Jest bezczelna i arogancka. Pani doktor pracuję Pani w palcówce zdrowotnej dla ludzi,proszę o tym pamiętać i bardziej się pilnować !!

Długo szukałam takiego lekarza! W końcu znalazłam! Miła , uprzejma, wesoła , kompetentna kobieta.

Wspaniały lekarz!:) Polecam wszystkim młodym jak i tym starszym:)

Wspaniały lekarz!:) Polecam wszystkim młodym jak i tym starszym:)

Wspaniała jako człowiek i lekarz, urocza jako kobieta. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie starając się rozpoznać wszystko co dotyczy pacjenta: nie tylko jego bieżące problemy związane z chorobą ale również te z przeszłości biorąc pod wzgląd nawet jego sytuację materialną. Szczególnie pomocna była przy wyborze miejsca i sposobu ortopedycznego leczenia sanatoryjnego (zapalenie rozścięgna podeszwowego i początki tworzenia się ostrogi piętowej). Jej młody wiek zaprzecza pokutującemu wśród wielu pacjentów twierdzeniu, że tylko długa praktyka i wysoki tytuł naukowy świadczą o kompetencji i wiedzy zawodowej lekarza. Należy mieć nadzieję, że Jej obecne miejsce pracy nie doprowadzi Ją do niszczącej ten zawód rutyny lub też - czego zapewne nie życzą sobie Jej pacjenci - do zmiany miejsca pracy (emigracja poza granice kraju).