dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Po 10 latach z moim tragicznym zgryzem i wyglądem , wreszcie postanowiłam coś zrobić. Niestety po roku chodzenia do różnych dentystów dowiedziałam że nie da się nic zrobić, jeden proponował usunięcie i implanty, a kolejny tylko żałosną korektę. Kolega dał mi adres doktor Wilk i umówiłam się na konsultację. Od rozpoczęcie leczenia do zakończenia minęło 10 dni a ja płaczę z zachwytu. wyglądam super, a dodatkowo zmiana zgryzu i zębów odjęła mi kilka lat. Wiem ,że trudno dostać się do Pani Wilk ale ja nawet czekałabym rok, zachwyt to mało

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

poszłam do pani doktor Wilk skuszona opiniami i nie żałuję, uratowała mi zęba którego wcześniej chcieli mi wyrwać i leczę następne, poza tym takiej atmosfery jak do tej pory w innych gabinetach, gdzie chodziłam nie spotkałam, ceny normalne a gabinet bardzo elegancki, polecam

Ja też skusiłam się dobrymi opiniami i dzięki Bogu bo wreszcie ktoś zajął się z głową moim dzieckiem, które próbowałam przez rok zaciągnąć do dentysty właśnie po pani doktor, która pół godz wierciła mu w zębie i tak rozwierciła że jest do wyrwania. Żałuję że od razu nie trafiłam do doktor Wilk, bo zęby mojego dziecka byłyby w innym stanie. Polecam w 100%

Postaram się nie zgodzić z opinią , że jedno przyłożenie wiertła. Jeden dotyka wiele razy , bo nie ma doświadczenia lub umiejętności ( setki przykładów na mnie , mojej rodzinie i innych) , a inny wie dokładnie co ma zrobić, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, gdzie szybko i skutecznie trzeba wszystko zrobić. Z tego co wiem Pani Doktor ma Specjalizację z leczenia dzieci i doktorat i to widać. Podziwiam rękę Pani Doktor, jej spokój i opanowanie. Od 3 lat jesteśmy ( cała rodzina )Jej pacjentami i nigdy nie zamienię na innego. A wszystkim , którym poleciłam Panią doktor są zachwyceni.

Po 2 latach chodzenia po dentystach z moim 5-cio letnim synem, dzięki bogu w końcu, z polecenia trafiłam do doktor Moniki. Niestety zmarnowałam 2 lata na niekompetentnych dentystów co spowodowało, że zęby mojego dziecka były w opłakanym stanie. Po pół roku leczenia wyszliśmy wreszcie na prostą, a moje dziecko nie płacze nocami, że boli go ząb. Mam świadomość, że w tak słabych zębach zdarza się, że coś się ukruszy albo połamie ale zawsze na pomoc pani doktor mogę liczyć. A dodam, że przy jakiś tego typu małych problemach rzadko płacę a nie jestem wyjątkiem. Dzięki za wszystko

Najpierw przychodziłam z dzieckiem, które teraz nie ma mowy żeby poszło gdzieś indziej, potem moja siostra nagle potrzebowała pomocy, a teraz ja. I jak moje dziecko nigdzie więcej nie pójdę. Fantastyczna atmosfera, a pani doktor kochany człowiek

Od lat nie byłam u dentysty bo się bardzo bałam polecono mi panią doktor Wilk, cudowny człowiek, świetna atmosfera, piękna klinika i naprawdę teraz już idę bez obaw, moi znajomi to potwierdzają, polecam gorąco

Zębów mlecznych się nie leczy - taka panuje opinia i co najgorsze również u dentystów. Byłam w kilku gabinetach i nikt nie chciał leczyć mojego 5-letniego dziecka, a ja wiedziałam że coś jest nie tak i dzięki Bogu koleżanka poleciła mi Panią Doktor. Teraz dokładnie wiem na czym stoimy. Leczymy się u Pani Doktor już całą rodziną ale wiele zaniedbań wymaga czasu. Zdarza się że potrzebujemy szybkiej wizyty, a Pani Doktor nigdy nie odmówiła mimo tłumu na poczekalni. Bardzo Pani dziękujemy za wszystko bo takiej opieki i zajęci się nami nigdy w gabinetach nie doswiadczyliśmy

Z moim dzieckiem rok chodziłam po gabinetach żeby wyleczyć mu zęby nikt nie chciał bo mała robiła dantejskie sceny. W końcu trafiłam z polecenia do doktor Wilk. Pierwsza wizyta mała jak zwykle straszny cyrk, a pani doktor jakimś cudem ze spokojem i bardzo konkretnie ignorując jej szaleństwo wyleczyła jej wreszcie pierwszy stały ząb. Potem długo z nią rozmawiała. Druga wizyta, a mała bez problemu usiadła i spokojnie został wyleczony drugi ząb. Kocham Panią :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Bytom"?

Marcin Chromy

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna