dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Pani doktor może i uprzejma ale w mojej opinii niekompetentna. Wszystkie zęby leczone w wilkdencie w niedługim czasie do poprawy, jeden do ekstrakcji, niedbałe leczenie kanałowe.Pani doktor nie przyjęła odpowiedzialności za źle wykonaną usługę. Wiecznie w pośpiechu i niedbale...Zdecydowanie nie polecam.

My też odnaleźliśmy panią doktor, bo i my i nasze dzieci nie chcieliśmy zmieniać absolutnie lekarza. Atmosfera w gabinecie cudowna , odbiegająca od poprzedniego miejsca , a leczenie jak zwykle bez zastrzeżeń takie jak chcielibyśmy , żeby było, polecamy wszystkim szukających dobrego lekarza

Super, że odnaleźliśmy panią doktor, bo byliśmy jej pacjentami od lat, a zawsze byliśmy bardzo zadowoleni, a tam gdzie pracowała nie chcieli udzielić żadnych informacji. Jesteśmy zachwyceni gabinetem pani doktor, obsługą i oczywiście jak zwykle cudownym lekarzem, uśmiechniętym , dowcipnym, troskliwym i ma się wrażenie, że każdego pacjenta doskonale zna i nie jest jaj obcy, tak trzymać!!!!!!

Najpierw przychodziłam z dzieckiem, które teraz nie ma mowy żeby poszło gdzieś indziej, potem moja siostra nagle potrzebowała pomocy, a teraz ja. I jak moje dziecko nigdzie więcej nie pójdę. Fantastyczna atmosfera, a pani doktor kochany człowiek

Bolał mnie ząb i od kolegi dostałem namiar na gabinet pani doktor. Naprawdę nie żałuje, poczułem się bezpiecznie w rękach pani doktor, bezbolesne leczenie, super atmosfera, ceny normalne, polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz ze świetnym doświadczeniem, w dwóch gabinetach chcieli mi usunąć 3 zęby , a pani doktor je uratowała poza tym jest przemiłą osobą z przyjemnością tam wracamy.

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

poszłam do pani doktor Wilk skuszona opiniami i nie żałuję, uratowała mi zęba którego wcześniej chcieli mi wyrwać i leczę następne, poza tym takiej atmosfery jak do tej pory w innych gabinetach, gdzie chodziłam nie spotkałam, ceny normalne a gabinet bardzo elegancki, polecam

Od lat nie byłam u dentysty bo się bardzo bałam polecono mi panią doktor Wilk, cudowny człowiek, świetna atmosfera, piękna klinika i naprawdę teraz już idę bez obaw, moi znajomi to potwierdzają, polecam gorąco

Koleżanka mi poleciła panią doktor, bo leczy się u niej jej dziecko, jestem super zadowolona, a moje dziecko chce iść na następną wizytę , polecam