lekarz Monika Wolska

Psychiatra

Mogę z całego serca polecić Panią Doktor!. Doskonały specjalista, dobrze zdiagnozowała moja chorobę i dobrała leki. Życzliwa, cierpliwa wszystko wyjaśniła. Dziękuję i polecam. Zofia M.

Zofia M.

Po wizycie u dr Wolskiej mogę stwierdzić, że niepotrzebnie obawiałem się kontaktu z psychiatra. Wspaniały lekarz i czlowiek. Dokładne badanie i super dobrane leki sprawiły, że wróciłem do zdrowia. Dziękuję i polecam.

Pani Doktor Monika Wolska to lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Indywidualne podejście do chorego.Troszczy się o chorego. Zaangażowana w leczenie pacjenta. Nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. W dobie pandemii koronawirusa nie mam problemu, żeby się dodzwonić do Poradni i poprosić o teleporadę. Pani Doktor życzliwa i uprzejma. Bardzo polecam zainteresowanym.,a zwłaszcza pierwszorazowym pacjentom.

Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Odzyskałam chęć życia. Każdemu polecam. Nie bójcie się wizyty u psychiatry. Pani doktor Wam pomoże!!!

Jako lekarz doświadczona, kompetentna i skuteczna, ale także osoba przyjemna w kontakcie punktualna, pogodna, uprzejma i elegancka.

lekarka z pozytywną energią, ogromną wiedzą i troską o pacjenta. Pomaga nawet poza godzinami pracy, odbiera telefon, doradzi i pomoże. Jestem wdzięczny za pomoc i okazane serce.

Cierpliwie i bardzo dokładnie Pani doktor mnie zbadała, leki dobrała idealnie. Żałuję że tak długo zwlekałem z wizytą. Polecam z całego serca

Lekarz z powołania. Zawsze wysłucha, nigdy nie zostawi bez pomocy. Miła i dobra. Leki dopasowała. Nigdy nie zamienię.

Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Wizyta na NFZ,a tak szczegółowego badania i trafnej diagnozy i idealnie dobranych leków jeszcze nie miałem. Byłem u kilku psychiatrów, ale p dr Moniki jest NAJLEPSZA. Dziękuję za zdrowie