lekarz Monika Ziemiańska

3,4
3,3
3,7
3,3

Jako pacjent znam panią dr Monikę Ziemiańską od kilku lat, podobnie moi bliscy. Jesteśmy zadowoleni z efektów Jej pracy, uprzejmości i staranności. Mamy do Niej zaufanie.

U dr Ziemianskiej mialam przyjemnosc byc w Tooting Medical w Londynie. Wykazala sie swietna znajomoscia tematu- tradzik i brodawki. Juz po 2 wizytach po brodawkach nie bylo sladu, a tradzik znikl. Wizyta trwala ok 10minut + 15 minut zabieg. Osoba bardzo pogodna i życzliwa Polecam serdecznie

Gdy ma się 16 lat i ogromne problemy z trądzikiem, koniecznym jest znalezienie dobrego dermatologa, który w sposób profesjonalny, w przyjemnej atmosferze pomoże i sprawi, że nie bedziemy więcej wstydzić się naszego problemu. Dr Ziemiańską polecił mi mój znajomy z Poznania, który dobrego dermatologa szukał kilka lat. Rownież i ja polecam, szczególnie, że pani doktor zawsze wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy.

Od lat walczę z brzydkimi przebarwieniami skóry, które towarzyszą mi od najmłodszych lat na moich ramionach. Odwiedziłam wielu dermatologów w Poznaniu, ale dopiero z Dr Ziemiańską udało nam się znaleźć sposób jak je wyeliminować. Jesteśmy na dobrej drodze  Polecam.

Odsyła do lekarzy innych specjalności doszukując się przyczyn choroby gdzie indziej.Pacjent odwiedza specjalistów, którzy są zdumieni i zaskoczeni celem wizyty. Zupełna strata czasu...W niczym mi nie pomogła, a chodziło o zwykły trądzik.Całkowita niekompetencja.NIE POLECAM TEJ PANI NIKOMU !

Brak zainteresowania pacjentem. Nie podeszła nawet aby przyjrzeć się zmianie na skórze. Diagnozę postawiła zza biurka.

Zmarnowany czas i pieniądze. Odradzam wizytę u tej pani.

Zmarnowany czas i pieniądze. Odradzam wizytę u tej pani.