Monika Zięzio

Psycholog

Praca nad zmianami jest trudno, tym bardziej jeśli boimy się zaufać bo poprzedni terapeuta nas zranił .Pani Monika jest sympatyczną ,ciepłą i otwartą osobą .Daje dużo uwagi i akceptuje pacjenta takiego jakim jest .Jestem bardzo szczęśliwa że w końcu trafiłam na terapeutkę z powołaniem, która chce mi pomódz . polecam wszystkim .

Bardzo kompetentny psycholog. Faktycznie czuję, że nie wydałem tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czuję, jakąś zmianę w moim życiu. Dostrzegam to, czego do tej pory nie dostrzegałem, bardziej rozumiem siebie i ludzi wokół mnie. Nie trzeba się bać, trzeba spróbować.

Do Pani Moniki trafiłam chora - chore myśli, chore ciało. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc. Po terapii jestem innym człowiekiem. Oprócz tego, że Pani Monika jest świetnym psychologiem, to jest do tego wspaniałą osobą, miłą i zabawną. I zmieniła moje życie.

będąc w kilku lubelskich szpitalach żaden z tych szpitali nie posiada tak wspaniałej pani psycholog jak pani Monika Zięzio z z

z

z

jest kochana pomaga nie tylko pacjentom ale nie odmawia pomocy ich najbliższym jest pani wielka

posiada olbrzymi dar od Boga aby nieść pomoc innym ludziom

posiada olbrzymi dar od Boga aby nieść pomoc innym ludziom

Pani Monika Zięzio wyprowadziła mnie z psychicznego dna w którym znalazłem się po operacji. Stosuje tak delikatne metody, że wcale nie czuje się bariery pacjent - terapeuta. Jeżli ktoś ma problemy, serdecznie polecam wizytę.

Miła i kompetentna. Czasem trudno zrozumieć o co chodzi ale człowiel w koncu złapie. polecam