Lekarze Morawica

mgr Henryk Kowalczyk

Psychoterapeuta

26-026 Morawica

U tego terapeuty ukończyłem terapię otwartą w 2006 roku.Od niemal 5 lat jestem trzeźwy.Odzyskałem rodzinę,rozwijam się zawodowo,wewnętrznie.Uczęszczam do Akademii Szczęśliwego Życia.Jestem coraz bardziej szczęśliwym człowiekiem kocham to nowe życie.Ale zanim to wszystko nastąpiło spotkałem na swojej drodze ku trzeźwości terapeutę z powołania jakim jest Henryk Kowalczyk.To On pokazał mi drogę jak można zacząć być szczęśliwym kochać i być kochanym.Dzięki temu Facetowi ja alkoholik na kolanach rozłożony przez alkohol powróciłem do ...

lekarz Anita Chmielewska

26-026 Morawica

Najwspanialszy lekarz jakiego znam! Pani Dr Chmielewska jest lekarzem który dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Poświęca mu swój cenny czas najlepiej jak potrafi. Wspaniała Kobieta i lekarz... Eh długo by pisać w samych superlatywach. Po prostu człowiek o gołębim sercu. Pozdrawiam Pani Anito.
Opinia dodana przez: Tomasz G.

lekarz Rafał Łoś

26-026 Morawica

DR.RAFAL ŁOŚ JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM BARDZO CHCE POMÓC CHORYM OSOBOM KTÓRE SĄ BARDZO CHORE NA PADACZKĘ NERWICOWA JAK POMÓGŁ MOJEJ ŻONIE KTÓRA JEST BARDZO CHORĄ PSYCHICZNIE OSOBĄ KTÓRA JEST BARDZO ZALEŻY MI NA NIEJ BARDZO MAM DO DR RAFAŁA ŁOSIA BARDZO PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ ŻE BY NAPISAŁ NA WYPISIE MOJEJ ŻONIE KTÓRA JEST W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W PIŃCZOWIE NA ULICY WESOŁA 5 W PIŃCZOWIE ŻE BY ZAPŁACIŁY ZA WSZYSTKO ...

lekarz Teresa Tymińska

Centrum Psychiatrii
Morawica

Dzięki temu że Pani Doktor Teresa ponad 20 kat temu przyjęła mnie na oddział 12 pod swoje skrzydlła całkowicie odmieniło się moje życie! I do dnia dzisiejszego jestem trzeźwy i szczęśliwy! Dziękuję za to że stanęła Pani na mojej drodze! Wiesław Ś.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Anna Blejder

26-026 Morawica

Witam. Leczę się u Pani Doktor Blejder już od 8 lat. Jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Bardo dobrze ustawiła mi leki.Dzięki temu już od dawna nie przebywałam w szpitalu.Pani dr Anna to kochana Osoba, traktuję Ją jak drugą mamę. Jest miła, sympatyczna i dobroduszna. Najczęściej wizyty mam systematycznie co 2 miesiące i czekam na nie z utęsknieniem. Modlę się wraz z moją mamą o zdrowie i potrzebne dary Ducha Św. dla ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Renata Palmowska

26-026 Morawica

Bardzo kompetenta,uprzejma.Jednym słowem całkowity profesjonalizm.Polecam super lekarz,godny zaufania.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Wspaniały człowiek i specjalista na najwyższym poziomie . Bardzo mi pomógł i wyprowadził z choroby. Polecam z całego serca. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za okazałą pomoc.
Opinia dodana przez: mariusz

mgr Ewa Sterkowicz

Fizjoterapeuta

26-026 Morawica

Pani doktor to Anioł. Przemiła , grzeczna, wszystko cierpliwie tłumaczy, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi, służy radą. Takich lekarzy nam potrzeba.
Pani "doktor", specjalistka od chorob pluc, nie potrafi odroznic astmy od zapalenia pluc. Nie slucha (albo nie slyszy), co sie do niej mowi. "Nie zna sie" (jej slowa) i odsyla od razu do szpitala. Strata czasu i nerwow.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Mariusz Zemlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Morawica"
Kielecka 36
26-026 Morawica

Wizyta u tego Pana to kompletna katastrofa. Nigdy więcej. Nieuprzejmy i niekompetentny człowiek. Brak profesjonalizmu. NIE POLECAM!

lek. dent. Piotr Florczak

lekarz Marian Paluchowski

Anestezjolog, Neurolog

lekarz Irena Dziedzic

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Morawica"
Kielecka 36