lekarz Myroslava Mackiewicz

Super lekarka! Początkowo miałam dość sceptyczne podejście bo ani badania ani nic tylko leki. Ale jak już było bardzo źle, Pani doktor zaopiekowała się mną kompleksowo w szpitalu. Zrobiła mi długi zabieg, wyjaśniła co i jak i w końcu mam spokój:-)

Dołączam się do Wszystkich poprzednich Pozytywnych opinii na temat dr.,dr. PAŃSTWA Mackiewicz. Takich lekarzy z powołania niestety szukać już z świecą.

SUPER!!!!! polecam...LEKARZ Z POWOŁANIA oby takich lekarzy oby było wiecej....mila,cierpliwa,wyrozumiała,sympatyczna, profesjonalistka..

Byłam leczona przez Pana Doktora Mackiewicza, ale ze względu na pracę mogę tylko popołudniami wybierać się do Pani Doktor Mackiewicz - oboje są znakomitymi specjalistami, rzetelnymi i przystępnymi ludźmi, uprzejmi i z taką ilością czasu dla każdego ile potrzeba. Pani Doktor zawsze odpowie na każde moje pytanie i wyjaśni dokładnie co i jak! Polecam ich wszystkim i sama nie mam zamiaru ich zmieniać, gdyż są także doskonali w praktyce zawodowej i już w niejednym schorzeniu mi pomogli.

Zarówno pani doktor, jak i jej mąż, są wspaniałymi lekarzami. Pobyt w klinice, w której pracują (epione) i sam zabieg, jak i wizyty go poprzedzające, wspominam naprawdę miło, co jest chyba rzadkością jeśli chodzi o jakikolwiek zabieg. Cena jest niewygórowana, a kompetencje obojga bardzo wysokie. Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznymi lekarzami.

Wspaniały lekarz z tego co słyszałam jej mąż również. Oboje bardzo sympatyczni, kompetentni. Ktoś napisał, że Pani dr nie zbadała piersi, natomiast w mojej sytuacji to jest pierwszy lekarz, który bada i uczy badać piersi. Bardzo pilnuje cytologi, bez problemu zleca potrzebne badania, np. USG. Znam wielu ginekologów i do wielu chodziłam, ale Pani dr jest najlepsza.

Czy ktoś wie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie?

Czy ktoś wie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie?

Lekarz godny polecenia, bardzo sympatyczna osoba.Pomimo zmeczenia poświeca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.Objaśnia sposób leczenia.Jedynie nie objaśniła mi sposobu działania leków ale poza tym nie mam zarzutów.Tak samo miła i cierpliwa państwowo i prywatnie.Obecnie prowadzi moją pierwszą ciąże i jestem zadowolona.

Mam prawie 50-tkę, dzieci i różne ,,przygody" z ginekologami, ale takiej super lekarki nie spotkałam. Bardzo miła, dobrze objaśnia,poświęca dużo czasu.Jedyny minusik - nie zbadała mi piersi. Polecam tę lekarkę ;-)

Nigdy w życiu nie trafiłam na tak dobrego lekarza, Pani doktor prowadziła moja pierwszą ciążę, teraz jestem w drugiej również pod tą samą opieką. POLECAM!