Nadwrazliwosc Zebow

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina
Stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Implantolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia
Stomatolog dziecięcy Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Żeromskiego 3A

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja
Stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

Żeromskiego 3A

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Kraków lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

wizyta już od 60

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia
Stomatolog Kraków lek. stom. Katarzyna  Małek - Łukasiewicz