Nadwrazliwosci Zebow

Wolny termin: jutro o 10:00. Sprawdź inny.
RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Tarnowskie Góry lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Opinia dodana przez: Halina G.

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Do doktora Organy trafiłem jakieś 4 miesiące temu. Moim problemem było ściskanie i zgrzytanie zębami, ból w stawach. Byłem u wielu lekarzy, którzy dawali mi jakieś szyny relaksacyjne albo mówili, że taką mam budowę anatomiczną. Ból nie ustępował, w końcu ktoś polecil mi doktora Organę. doktor na konsultacji przeprowadził pełną diagnostykę, wytłumaczył mi wszystko i przedstawił plan leczenia. od momentu, gdy otrzymałem od doktora specjalną szynę, już po 2 tygodniach jej noszenia ból zelżał, teraz w dalszym ciągu jestem pod opieką pana doktora, bólu juz nie ma teraz odbudowujemy zęby, które przez lata ścierałem. W między czasie doktor wyleczył mi wszystkie dziury. Polecam wszystkim. doktor jest mega.

Opinia dodana przez: Patryk