lekarz Narcyz Kiejnalekarz Narcyz Kiejna - zdjęcie profilowe

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Moja strona: www.twoj-urolog.pl

Staram się prowadzić swoich pacjentów rzetelnie i zgodnie z najnowszymi wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Jako ...

Moja strona: www.twoj-urolog.pl

Jako lekarz kieruję się zasadą :

Żeby dobrze leczyć trzeba zdobyć zaufanie pacjenta i stale je budować!

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:) Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się. Doktor ...

Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:)
Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się.
Doktor Kiejna na pewno pomoże każdemu.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Asystentki :)

Super lekarz przyjazny dla pacjenta. Konkretny potrafi bardzo fajnie rozmawiać o schorzeniu . Tak wytłumaczyć, że człowiekowi zaraz dany problem robi się nie taki straszny. Poradzi wybrać dalszą drogę leczenia .Polecam wszystkim z problemami

Lekarz bardzo konkretny, sympatyczny. Czasu poświęca tyle ile wymaga sytuacja. Tłumaczy konkretnie, potrafi podpowiedzieć jaką wybrać najlepszą dalszą ścieżkę leczenia. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy na pewno się nie zawiodą

Po prostu złoty człowiek. Fachowa pomoc i zrozumienie. Zabieg wykonywany przez Pana Doktora i jego Asystentkę zupełnie bezstresowy i kupę śmiechu:) Z czystym sumieniem polecam Doktora Kiejnę oraz pozdrowienia dla niego i Pani Asystentki:)

Po prostu złoty człowiek. Fachowa pomoc i zrozumienie.

Daj Boże, aby wszyscy lekarze, a szczególnie profesorowie byli tacy sami jak Pan doktor, to byłoby więcej spokoju, fachowego i rzetelnego leczenia. Polecam goraco, a mam nie byle jakie i to wieloletnie doświadczenie.

Bardzo sympatyczny i konkretny pan doktor. Wypytuje o wszystko dokładnie, bada szczegółowo, przystępnie tłumaczy w czym problem i jak będzie wyglądało leczenie. Efekty przyszły szybko i po problemie. Jeżeli znów coś takiego mnie spotka, na pewno wybiorę tego lekarza