lekarz Narcyz Kiejnalekarz Narcyz Kiejna - zdjęcie profilowe

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Moja strona: www.twoj-urolog.pl

Staram się prowadzić swoich pacjentów rzetelnie i zgodnie z najnowszymi wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Jako ...

Moja strona: www.twoj-urolog.pl

Jako lekarz kieruję się zasadą :

Żeby dobrze leczyć trzeba zdobyć zaufanie pacjenta i stale je budować!

Lekarz bardzo miły , uprzejmy w sposób jasny wytłumaczył na czym polega moja dolegliwośc wyjaśnił jak będzie przebiegało leczenie , poświęca dużo czasu dla pacjenta Z czystym sumieniem polecam każdemu kto szuka dobrego urologa to jest nim dr. Narcyz Kiejna

bardzo dobry lekarz podchodzi do pacjenta profesjonalnie.Leczenie przynosi efekty,problem przedstawia prosto i zrozumiale,poświęca pacjętowi tyle czasu ile dany pacjent tego potrzebuje a rozpoznanie było natychmiastowe

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:) Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się. Doktor ...

Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:)
Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się.
Doktor Kiejna na pewno pomoże każdemu.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Asystentki :)

Po prostu złoty człowiek. Fachowa pomoc i zrozumienie. Zabieg wykonywany przez Pana Doktora i jego Asystentkę zupełnie bezstresowy i kupę śmiechu:) Z czystym sumieniem polecam Doktora Kiejnę oraz pozdrowienia dla niego i Pani Asystentki:)

Po prostu złoty człowiek. Fachowa pomoc i zrozumienie.

Daj Boże, aby wszyscy lekarze, a szczególnie profesorowie byli tacy sami jak Pan doktor, to byłoby więcej spokoju, fachowego i rzetelnego leczenia. Polecam goraco, a mam nie byle jakie i to wieloletnie doświadczenie.

Bardzo sympatyczny i konkretny pan doktor. Wypytuje o wszystko dokładnie, bada szczegółowo, przystępnie tłumaczy w czym problem i jak będzie wyglądało leczenie. Efekty przyszły szybko i po problemie. Jeżeli znów coś takiego mnie spotka, na pewno wybiorę tego lekarza