mgr Natalia Czech

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Polecam Panią dietetyk. Jest cierpliwa, skrupulatnie mnie zważyła i obmierzyła. Oprócz porady przygotowała listę przepisów pięciu posiłków dziennie na dwa tygodnie wraz ze wskazówkami jak przygotować dania. Jest to mój trzeci dietetyk i pierwszy, który pomógł mi schudnąć. Serdecznie polecam i pozdrawiam p. Natalię.

Korzystałam z programu dietetycznego poradni Zasmakuj zdrowia i jestem bardzo zadowolona! Udało się osiągnąć zamierzony cel przed wakacjami :)

Bardzo polecam panią dietetyk! Opracowała dla mnie super dietę uwzględniając to co lubię, nawet słodycze :)) posiłki są bardzo proste i szybkie do przygotowania, co jest dla mnie bardzo ważne bo dużo pracuje i nie mam czasu na siedzenie w kuchni!

Jestem bardzo zadowolona z diety, którą ułożyła dla mnie p. Czech jak również z przebiegu wizyt -byłam na 2: pierwszej i kontrolnej. Obie przeprowadzone były bardzo profesjonalnie. Bardzo podobało mi się to, że Pani dietetyk słuchała moich uwag i uwzględniła je w diecie, dzieki temu łatwiej jest mi się stosować do zaleceń i widzę już efekty. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk dziecięcy Bytom"?

BĘDZIN
42-500 Będzin
ZSGH
Zgrzebnioka 43a
41-100 Siemianowice Śląskie
Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze
NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów