Polecam Panią dietetyk. Jest cierpliwa, skrupulatnie mnie zważyła i obmierzyła. Oprócz porady przygotowała listę przepisów pięciu posiłków dziennie na dwa tygodnie wraz ze wskazówkami jak przygotować dania. Jest to mój trzeci dietetyk i pierwszy, który pomógł mi schudnąć. Serdecznie polecam i pozdrawiam p. Natalię.

Jestem bardzo zadowolona z diety, którą ułożyła dla mnie p. Czech jak również z przebiegu wizyt -byłam na 2: pierwszej i kontrolnej. Obie przeprowadzone były bardzo profesjonalnie. Bardzo podobało mi się to, że Pani dietetyk słuchała moich uwag i uwzględniła je w diecie, dzieki temu łatwiej jest mi się stosować do zaleceń i widzę już efekty. Polecam.

Bardzo polecam panią dietetyk! Opracowała dla mnie super dietę uwzględniając to co lubię, nawet słodycze :)) posiłki są bardzo proste i szybkie do przygotowania, co jest dla mnie bardzo ważne bo dużo pracuje i nie mam czasu na siedzenie w kuchni!

Korzystałam z programu dietetycznego poradni Zasmakuj zdrowia i jestem bardzo zadowolona! Udało się osiągnąć zamierzony cel przed wakacjami :)