Z pomocą p. Natalii udało mi się zrzucić ponad 13 kg. Odzyskałam dawną figurę i poprawiłam zdrowie, wyniki badań mówią same za siebie :) Pani Natalia motywuje, zaraża swoją pozytywną energią, odpowiada na wszelkie pytania i dodaje sił, gdy jakiś miesiąc pójdzie nie po mojej myśli ;) A sama dieta? To nie dieta. Odkąd dostałam jadłospis, wiedziałam, że będzie przyjemnie. Bez wyrzeczeń, bez głodówki, bez dziwnych produktów, których nie da się znaleźć na półkach sklepowych, bez suplementów, bez parogodzinnego stania przy garach ;) Gotować lubię, relaksuję się przy tym, ale jak w tygodniu nie mam na to czasu, to przygotowanie posiłków zajmuje mi dosłownie parę chwil. Słowem, dieta dostosowana do życia, a nie życie pod dietę ;) Bardzo polecam p. Natalię! :)

Polecam Panią dietetyk. Jest cierpliwa, skrupulatnie mnie zważyła i obmierzyła. Oprócz porady przygotowała listę przepisów pięciu posiłków dziennie na dwa tygodnie wraz ze wskazówkami jak przygotować dania. Jest to mój trzeci dietetyk i pierwszy, który pomógł mi schudnąć. Serdecznie polecam i pozdrawiam p. Natalię.

Korzystałam z programu dietetycznego poradni Zasmakuj zdrowia i jestem bardzo zadowolona! Udało się osiągnąć zamierzony cel przed wakacjami :)

Bardzo polecam panią dietetyk! Opracowała dla mnie super dietę uwzględniając to co lubię, nawet słodycze :)) posiłki są bardzo proste i szybkie do przygotowania, co jest dla mnie bardzo ważne bo dużo pracuje i nie mam czasu na siedzenie w kuchni!

Jestem bardzo zadowolona z diety, którą ułożyła dla mnie p. Czech jak również z przebiegu wizyt -byłam na 2: pierwszej i kontrolnej. Obie przeprowadzone były bardzo profesjonalnie. Bardzo podobało mi się to, że Pani dietetyk słuchała moich uwag i uwzględniła je w diecie, dzieki temu łatwiej jest mi się stosować do zaleceń i widzę już efekty. Polecam.