lek. dent. Natalia Kryszan

Moja opinia jest niestety negatywna - poszedłem z konkretnym problemem (złamanym zębem), który nie został rozwiązany. Pani Doktor stwierdziła, że nie może rozpocząć leczenia zęba, gdyż wymaga to umówienia się na kolejną, dłuższą wizytę. Pani Doktor bardzo dużo mówi, lecz nic konkretnego z tego nie wynika. Miałem swoje zdjęcie RTG, lecz Pani Doktor namawiała mnie na kolejne (w odstępie kilku dni!) robione oczywiście w ich przychodni, i płatne. Widać strategię naciągania na kolejne wizyty i koszta. Wyszedłem ze złamanym zębem, a za powiedzenie mi, które zęby mam popsute (jakbym tego ...

Pani Doktor bardzo dużo mówi, lecz nic konkretnego z tego nie wynika. Miałem swoje zdjęcie RTG, lecz Pani Doktor namawiała mnie na kolejne (w odstępie kilku dni!) robione oczywiście w ich przychodni, i płatne. Widać strategię naciągania na kolejne wizyty i koszta. Wyszedłem ze złamanym zębem, a za powiedzenie mi, które zęby mam popsute (jakbym tego nie wiedział!) - musiałem zapłacić 60zł, czego Pani Doktor osobiście dopilnowała, wybiegając za mną z gabinetu. Gratuluję "klasy" i "podejścia do pacjenta"... Oczywiście więcej tam nie pójdę.

Pani doktor Natalia Kryszan jest stomatologiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. Jest miła, uprzejma, mimo młodego wieku jest bardzo dobrą specjalistką. Moja córka jest nią zachwycona od pierwszej wizyty u niej. Szczerze polecam.