lekarz Natalia Lubina-Dąbrowska

2,6

Very good doctor. Helped me a lot today in a hospital. She is a professional and very kind person.I wish her all the best

Nie polec, pani doktor właśnie uzdrowiła mojego syna chorego na autyzm od urodzenia.Pani doktor była orzecznikiem na komisji w Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania,wizyta trwała dosłownie może 5 min.Zero dialogu i jakiegokolwiek wywiadu, tylko puknięcie raz wnogę i rękię dziecka chorego na autyzm z niepełnosprawnością intelektualną.

Super neurolog. Mam pełne zaufanie do tego lekarza. Szczerze mogę polecić. Mi osobiście bardzo pomogła diagnozując chorobę, gdzie inni bagatelizowali objawy. Bardzo dziękuję. W.T.

Przebywałam pod opieką pani doktor jakiś czas temu, ale sądząc po tym jaką "opiekę" zaserwowała mojej babci w ostatnim czasie - u pani doktor nie zmieniło się absolutnie nic. W żadnym wypadku nie tłumaczy pacjentowi co się z nim dzieje lub czy coś zostało znalezione w badaniach; nie podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny, całościowy - zupełnie jakby neurologia była odrębnym bytem medycyny. Kiedy pacjent zadaje zdroworozsądkowe pytania jest nasyłany na niego psycholog lub psychiatra, a finalnie do karty wypisowej (CO W ŚWIETLE POLSKIEGO PRAWA NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!!!) jest ...

W żadnym wypadku nie tłumaczy pacjentowi co się z nim dzieje lub czy coś zostało znalezione w badaniach; nie podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny, całościowy - zupełnie jakby neurologia była odrębnym bytem medycyny. Kiedy pacjent zadaje zdroworozsądkowe pytania jest nasyłany na niego psycholog lub psychiatra, a finalnie do karty wypisowej (CO W ŚWIETLE POLSKIEGO PRAWA NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!!!) jest wpisywana "opinia" od tegoż specjalisty - np.: kiedy powiedziałam psychologowi, że odnoszę niejasne wrażenie, że kontakt z panią doktor nie jest najlepszy, otrzymałam w karcie wypisowej "opinię" o "podwyższonym poziomie lęku" (nawiasem mówiąc - też niezły as z tego psychologa). Pani doktor unika pacjentów i wszelkich kontaktów z nimi - niekiedy można odnieść wrażenie, że się wręcz ich boi.
Pani doktor - jak nie lubi pani ludzi, a dodatkowo ma pani ograniczoną zdolność percepcji i podzielności uwagi to nie należało iść na medycynę, żeby ludzi leczyć. Na prawdę istnieją całe masy firm farmaceutycznych lub innych przedsiębiorstw, w których nie będzie pani musiała oglądać pacjenta na oczy, a przy okazji (być może) wyrządzi pani mniejszą krzywdę...
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Myśle ze pani doktor nie ma pojecia o chorobie Huntingtona... Dobrze zeby weszła na strone http://www.huntington.pl/choroba i wedy wydałaby odpowiednia decyzję