lek. dent. Natalia Piaskowska

Z pełna odpowiedzialnością polecam. Jestem pacjentką pani Doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie leczenia gdzie indziej. Pełen profesjonalizm, uprzejmość a wręcz serdeczność dla pacjenta.Wizyta u pani Doktor jest bezstresowa. Polecam!

Polecam z całą odpowiedzialnością Panią Doktor Piaskowską. Niezwykle miła, profesjonalna, cierpliwa, delikatna. Świetny specjalista godny naprawdę polecenia. Polecam wszystkim, którzy dbają o zęby i chcą mieć je w dobrej kondycji. Naprawdę warto. Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona.

Polecam z całą odpowiedzialnością Panią Doktor Piaskowską.

UWAGA!!! Kobieta rozwalila 3 zdrowe zeby, niewytlumaczyla kosztu ani co i jak bedzie robic. Zdecydowala sie pobawic w dentystke, jest leniwa, nieszczera i nie potrafi uznac swoich bledow. Od 6u miesiecy nimoge jesc po lewej stronie. I koszt naprawy tych bledow wychodzi na 5 razy tyle, plus leczenia kanalowe ktore wcale niebyly potrzebne!!! UWAGA!!!

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. 150zł za 1 wypełnienie to może sporo, ale moim zdaniem warto, bo obsługa jest przemiła, nic nie boli i widać, że lekarz podchodzi serio do swojej pracy.

Stomatolog godny polecenia !!!!!!! Niewygoda długiego siedzenia na fotelu została zrekompensowana niewiarygodnie profesjonalną obsługą. Marek

Pani Piaskowska jest naprawde doskonala specjalistka

Pani Piaskowska jest naprawde doskonala specjalistka

Rewelacyjne podejscie do pacienta. Zabki sa zrobione bardzo dobrze i wygladaja super. Polecam!