Natalia Piontek-Walasek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wspaniała pani doktor. Ogromna wiedza. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Zawsze oddzwoni do pacjentki. Polecam z czystym sumieniem panią doktor

Genialna i profesionalna Pani Doktor! Całą ciąże prowadziła troskliwie i fachowo! godnA polecenia. Robiła szczegółowe badania, nie naciąga na koszty.

Pani doktor jest lekarzem który rzeczywiście przejawia zainteresowanie pacjentem i jego stanem zdrowia. Poświęca każdemu tyle czasu ile wymaga tego dany przypadek a przy tym jest bardzo miła i uprzejma. Ponadto jeśli pacjentka jest czymś bardzo zaniepokojona to zostaje przyjęta nie czekając w długiej kolejce.

Serdecznie polecam panią doktor. To do niej poszłam na pierwszą wizytę i nie żałuję. Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu, jest miłą i ciepłą osobą, nie czuje się przy niej skrępowania.Mimo wcześniejszych obaw przed ginekologiem, przeżyłam wizytę bez najmniejszego stresu i jakiegokolwiek bólu.

Doktor Walasek prowadziła obydwie moje ciąże i osobiście robiła mi obydwie cesarki :) Będąc w ciąży byłam spokojna i w pełni zaufałam Pani doktor. Przemiła osoba, oby więcej takich lekarzy.

czy Pani Natalia przyjmuje w Strzelcach??

czy Pani Natalia przyjmuje w Strzelcach??

Pani Doktor prowadziła przez 2 trymestry moją ciążę, potem ze względu na zmianę mojego miejsca zamieszkania musiałam niestety zmienić lekarza. Pani Doktor jest osobą niezmiernie miłą, kompetentną, wzbudzającą zaufanie, badającą w sposób bardzo dokładny i w sposób wyczerpujący odpowiadającą na wszystkie pytania. Jak to ktoś już stwierdził Pani Doktor dmucha na zimne, nie dopuszczając by z dzieckiem stało się coś złego. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i bada w sposób kompleksowy. Zleca także niezbędne badania, niczego nie przeoczając. A w razie gdy pojawiają się jakieś wątpliwości nie odmawia pomocy i ...

Pani Doktor jest osobą niezmiernie miłą, kompetentną, wzbudzającą zaufanie, badającą w sposób bardzo dokładny i w sposób wyczerpujący odpowiadającą na wszystkie pytania. Jak to ktoś już stwierdził Pani Doktor dmucha na zimne, nie dopuszczając by z dzieckiem stało się coś złego. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu i bada w sposób kompleksowy. Zleca także niezbędne badania, niczego nie przeoczając. A w razie gdy pojawiają się jakieś wątpliwości nie odmawia pomocy i służy radą. Odstraszają może niektórych kolejki pod jej gabinetem, ale naprawdę warto poczekać - już nie mówiąc o tym, że nie trzeba się zapisywać tygodniami do przodu na wizytę tylko wystarczy przyjść, a Pani Doktor napewno przyjmie.
Niedawno urodziłam zdrowego, ślicznego synka i stwierdzam, że w mojej ciąży miałam szczęście do lekarzy ginekologów, a ciąża była prowadzona w sposób nie budzących żadnych wątpliwości.
Zdecydowanie polecam Panią Doktor - długo szukałam lekarza z takim podejściem do pacjenta i do zawodu.

Serdecznie polecam Panią Doktor - dzięki niej jestem w ciąży, gdyż skierowała mnie na HSG. Wielu lekarzy lekceważyło moje kilkuletnie starania o dziecko. Naprawdę się stara. Prowadziła moją ciąże w pierwszych tygodniach, ale teraz niestety z przyczyn ode mnie niezależnych chodzę do innego lekarza. Pani Doktor dmucha na zimne i stara się, żeby wszystko było jak najlepiej!

Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Doktor.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pani Doktor.

Pani Natalia jest bardzo miła, ale za dużo mówi, czasem ilość nie przekłada się na jakość jej wywodu, powinna skupić się na jednej rzeczy, a ona często pacjentki nie dopuści do głosu, tylko sama cały czas coś mówi. Ma dużą wiedzę, ale często jest ona nieuporządkowana.