lekarz Natalia Pisz

Bardzo miła i taktowana Osoba. Słucha pacjentów i tłumaczy powody stosowania procedur medycznych. Nie okazuje irytacji, kiedy pacjent zapomni o przekazaniu informacji o uprawnieniach i trzeba anulować receptę. Polecam Panią Doktor.

Pani doktor jest bardzo miła i życzliwa. Z otwartością i szacunkiem podchodzi do pacjenta, słucha i stara się pomóc

To mój 5 lekarz rodzinny (i przychodnia) i jest to najlepszy wybór. Lekarz bardzo kontaktowy, wszystkie diagnozy są trafione tj. kompetencje na wysokim poziomie i bardzo pomocna. Po 2 moich wizytach dzięki poleceniu także moja małżonka przeniosła się pod jej opiekę.

Ostanio często chorowałam i po kolejnym zwolnieniu poprosiłam panią Pisz o skierowanie na podstawowe badania, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Dostałam skierowanie na jedno badanie, a za resztę pani Pisz powiedziała, że muszę sobie zapłacić, dodając z uśmiechem, że "pójdziemy na kompromis". Czyli ogólnie: "potrzebujesz tych badań, ale nie dam ci skierowania, zapłać sobie". Nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim. NIE POLECAM

Lekarz który jest "człowiekiem" ! Jak żyję a żyję już dość długo nie spotkałam takiego lekarza. Przemiła, słucha, tłumaczy, wizyta odbywa się bez pośpiechu ,zaangażowana a co najważniejsze, KOMPETENTNA ! Niesamowite,niespotykane!!!

Lekarz który jest "człowiekiem" !
Niesamowite,niespotykane!!!