lek. dent. Natalia Semena

Fantastyczna Pani Doktor! Profesjonalna, kompetentna, bardzo dokładna i przede wszystkim przesympatyczna. Rzeczowo i zrozumiale informuje pacjentów o przebiegu leczenia. Wyjątkowa Pani Stomatolog przez duże "S", która ma prawdziwe powołanie do swojego zawodu i wykonuje je z prawdziwą pasją. Mega pozytyw!!!

U Pani doktor byłam tylko raz. Chciałam skonsultować leczenie, ale doktor nie umiała mi pomóc, bo nie zna się na implantach i chirurgii. Brudne narzędzie zadecydowało o wszystkim.

Brudne narzędzie zadecydowało o wszystkim.

Dr.Semena jest naprawdę swietna.Perfekcyjna w każdym calu .Bez bolesna co dla mnie jest b.ważne.Wszystkie żeby wreszcie mam zdrowe i bialutkie .Bardzo dziekuje Pani Doktor , a zwłaszcza za implant tej mojej jedynki , jak oryginal.

Pani Doktor jest wspaniała! Leczy mnie od 10 lat (wtedy byłam jeszcze dzieckiem, do tego dzieckiem histerycznie bojącym sie dentysty). Stara się do minimum ograniczyć przykre przejścia związane z bólem, więc w ogóle przestałam się bać leczenia zębów. Leczenie u dr Semeny jest warte swojej ceny - doktor używa tylko dobrych materiałów i jest bardzo dokładna, przez te 10 lat nigdy nie musiałam do niej chodzić na poprawki. Wszystkie wypełnienia i nadbudowania od dr Semeny to małe dzieła sztuki, najczęściej niewidoczne gołym okiem: pani doktor bardzo dba też o stronę estetyczną jamy ustnej. Poza tym jest wyjątkowo uprzejmą, dobrze wychowaną i pozytywną osobą - pacjenta traktuje jako osobę, a nie jak numerek na liście. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy boją się wizyt w gabinecie stomatologicznym :)

zgadzam się z powyższymi opiniami. Do Pani doktor chodzi cała moja rodzina od lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej usług. To bardzo rzetelny specjalista.

rzetelna,dokładna,kochająca swoja prace,perfekcyjna w tym co robi.potrafi zdzialac cuda i nie boi sie podjac wyzwania w sytuacji kiedy inni lekarze dokonuja ostatecznosci czyli wyrwania.polecam

Wspaniały lekarz,bardzo profesjonalnie i inwidualnie podchodzi do każdego pacjeta.To co ona wyprawia z naszym uzębieniem to cudo z każdego kiepskiego uzebienia zrobi holliłudzki uśmiech,takich lekarzy nam brakuje swój zawód wykonuje z wielkim sercem i pasją moge powiedzieć,ze prace protetyczne to dzieła sztuki,a i wypełnienie tak zrobi ze odtworzy kazdy gózek w orginale.POLECAM !!!! niesamowita asyst.

chcesz miec piekny uśmiech i zdrowe siekacze ? tylko Natalia Semena, TAK! Pani stomatolog doskonale boruje i plombuje,doradzi i poradzi nie tylko w kwestii uzębienia,a przy okazji doskonale tłumaczy metodę swojego specjalistycznego leczenia.Ładna i sympatyczna i pociągająca:) Warto zapłącić każdą cenę!

bardzo dobry fachowiec, leczę się u pani doktor ponad 10 lat.

bardzo dobry fachowiec, leczę się u pani doktor ponad 10 lat.

przemila,kompetentna i fachowa.lekarz z sercem.

przemila,kompetentna i fachowa.lekarz z sercem.